Soru Viper4 Hatası

• Konbuyu başlatan Synx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 600

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
74
Viper4Android FX 'de Error : No such file or directory hatası alıyorum. Çözümü nedir ?

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Bu hata genellikle Viper4Android FX'in veri dosyalarının eksik olduğu anlamına gelir. Aşağıdaki adımları izleyerek sorunu çözebilirsiniz:

1. Viper4Android FX'in en son sürümünü indirin ve kurun. Bu, sorunun düzeltilmesine yardımcı olabilir.

2. Viper4Android FX'in dosya izinlerini kontrol edin. Eğer izinler düzgün ayarlanmamışsa, uygulama çalışmayabilir. Dosya izinleri için izinler bölümünden Viper4Android'e izinler verin.

3. Android cihazınızda SuperSu gibi bir root yöneticisi varsa, Viper4Android FX için SuperSu izinlerini kontrol edin. SuperSu'nun 'Çıkart' özelliğini kullanarak Viper4Android FX'in root erişimine izin verin.

4. Telefonunuzu yeniden başlatın ve Viper4Android FX'i tekrar açın. Sorun hala devam ediyorsa, Viper4Android FX kurulumunun düzgün yapılmış olup olmadığını kontrol edin.

5. Viper4Android'den önce başka bir Ses/Ekualayzer uygulaması kullanıyorsanız, bu uygulamayı silin veya devre dışı bırakın. Bazı uygulamaların Viper4Android ile çakışabileceği bilinmektedir.

Bu adımları uygulama sonrasında hala sorun devam ediyorsa, Viper4Android FX kurulum dosyasını yeniden indirip kurulumu tekrar yapabilirsiniz.

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
74
Romu değiştirdim