Çözüldü Viomi V3 Wi-Fi Bağlanmıyor

sambadi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Viomi V3
Konular
1
Arkadaşlar selamlar.

7-8 aydır sıfır problemle kullandığım süpürgem dün kontrol ettiğimde internetten kopmuştu. Üstündeki ışıklar mavi yanıp sönüyor, uygulamadan cihazı göremiyorum. Yeni cihaz ekleyemiyorum oradan telefonun wifi alanında da gözükmüyor. Modemim 2.4 ghz, resetleme, uygulamayı silme yükleme, hard reset vs her şeyi denedim ancak sonuç alamıyorum. Manuel olarak başlattığımda tüm ev haritası hala kendinde saklı ve temizliğini yapıyor ancak wifi'dan ne cihaza, ne cihaz üzerinden modeme bağlanamıyorum.Desteğiniz için teşekkürler.

sambadi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Viomi V3
Konular
1
2 gündür uğraşıyorum izlemediğim okumadığım şey kalmadı. Sorun buraya yazdıktan 5 dakika sonra çözüldü.
Bölgeyi Singapur yaptım(uygulama dili hala Türkçe) süpürge (turning off) modem restartladım ve geri geldi. Yani aşırı mantıksız şeyler, malesef birçok insan başaramayıp bunun için servis hizmeti alıyor belki de gereksiz bir maliyet ortaya çıkıyor. Xiaomi malesef satış sonrasında çok kötü, hiçbir prof. desteği yok, insanlar birbirleriyle tecrübe ede ede sorunlarını çözüyor, yazık gerçekten. Sağlıkla kalın arkadaşlar.

ilkergoren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilkergoren
Cihazım
g925f
Konular
0
2 gündür uğraşıyorum izlemediğim okumadığım şey kalmadı. Sorun buraya yazdıktan 5 dakika sonra çözüldü.
Bölgeyi Singapur yaptım(uygulama dili hala Türkçe) süpürge (turning off) modem restartladım ve geri geldi. Yani aşırı mantıksız şeyler, malesef birçok insan başaramayıp bunun için servis hizmeti alıyor belki de gereksiz bir maliyet ortaya çıkıyor. Xiaomi malesef satış sonrasında çok kötü, hiçbir prof. desteği yok, insanlar birbirleriyle tecrübe ede ede sorunlarını çözüyor, yazık gerçekten. Sağlıkla kalın arkadaşlar.
aslında sizin sorununuz cihazınızın menusu android arada nand flashlardan kaynaklı wifi mac adresi siliyor.normalde cogu cihaza yeni nand flash takmak gerekiyor.ama arada resetle duzelende oluyor.resetlediğinizde cihaz 30 saniye sonra acar androidi tekrar sıfırdan yukler.

sambadi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Viomi V3
Konular
1
aslında sizin sorununuz cihazınızın menusu android arada nand flashlardan kaynaklı wifi mac adresi siliyor.normalde cogu cihaza yeni nand flash takmak gerekiyor.ama arada resetle duzelende oluyor.resetlediğinizde cihaz 30 saniye sonra acar androidi tekrar sıfırdan yukler.
Yani inanın bana günlerce izlemediğim video kalmadı, birçok yabancı ve yerli forumdan destek aldım en sonunda çok afedersiniz saçma sapan bir şekilde sorunum çözüldü :) Mesele şu ki reset işlemiyordu hiçbir türlü. Wifi reset, turn off yani mekanik olarakta her şeyi denedim. Singapuru bir deneyin. Umarım bir gün bu muhteşem şehiri görme imkanım olur :D

Üst Alt