Soru Video kodlayıcı ve titreşim önleme?

Producer3838

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adh
Cihazım
Hidd
Konular
8
Video ayarlarında video kodlayıcı H.264 seçili bunu H.265 yapmak mi daha iyi olur?

Ve titreşim önleme 50hz olarak ayarlı bu ayari kaç yapmami tavsiye edersiniz?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
H.264 daha uyumlu bir kodek, H.265 daha verimli (depolama konusunda) bir kodek. Size kalmış hangisini seçeceğiniz.

Titreşim önleme Türkiye'de 50Hz olarak öneriliyor. Titreşim önleme ışıkların dalgalı görüntüsünü engellemek için var. Türkiye'de ışıklar 50Hz ile uyumlu yanıp sönüyor.

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
H.264 daha uyumlu bir kodek, H.265 daha verimli (depolama konusunda) bir kodek. Size kalmış hangisini seçeceğiniz.

Titreşim önleme Türkiye'de 50Hz olarak öneriliyor. Titreşim önleme ışıkların dalgalı görüntüsünü engellemek için var. Türkiye'de ışıklar 50Hz ile uyumlu yanıp sönüyor.
İkinci paragrafı yeni öğrendim, gerçekten güzel bir bilgi, peki görüntü dengeleme özelliği ne oluyor biliyor musunuz?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
İkinci paragrafı yeni öğrendim, gerçekten güzel bir bilgi, peki görüntü dengeleme özelliği ne oluyor biliyor musunuz?
Sarsıntıyı önleme ayarı. Cihazınızda OIS varsa direkt optik üzerinden sarsıntıyı engelliyor, yoksa EIS ile elektronik olarak engelliyor.

Üst Alt