Soru Video kesme-Düzenleme

tugseryldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuğser
Cihazım
mi6 128gb
Konular
5
Merhaba beş altı aydır xiaomi mi 6 128 GB lık olanından kullanıyorum ve Aldığım ilk günden beridir özellikle video kırpma işlemi yaparken çok uzun sürüyor aşırı derecede uzun sürüyor video kodlanıyor diyor ama bayağı bir zaman alıyor Sizlerde de böyle midir?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kartal60

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi5
Konular
1
Merhaba beş altı aydır xiaomi mi 6 128 GB lık olanından kullanıyorum ve Aldığım ilk günden beridir özellikle video kırpma işlemi yaparken çok uzun sürüyor aşırı derecede uzun sürüyor video kodlanıyor diyor ama bayağı bir zaman alıyor Sizlerde de böyle midir?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Videonun boyutuna ve süresine göre değişmekte. Ben kinemaster uygulamasıyla 30 dklık videoyu 8 dk ortalamayla kesip biçiyor. Bu video kalitesine göre de değişmekte. Çok yüksek video kalitesi istersen süre artacaktır hocam.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

tugseryldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuğser
Cihazım
mi6 128gb
Konular
5
Videonun boyutuna ve süresine göre değişmekte. Ben kinemaster uygulamasıyla 30 dklık videoyu 8 dk ortalamayla kesip biçiyor. Bu video kalitesine göre de değişmekte. Çok yüksek video kalitesi istersen süre artacaktır hocam.

Kinemaster ı da indirdim fakat kullanamadım hocam evet video çözünürlüğü en yüksekte fakat bu kadar uzun sürmemeli diye düşünüyorum...önceden iPhone 5s vardı onda saniyeler içinde halloluyordu..Gerçi o 1080p çekiyordu bu 4K çekiyor illaki fark var..

Oyla:

kartal60

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi5
Konular
1
Kinemaster ı da indirdim fakat kullanamadım hocam evet video çözünürlüğü en yüksekte fakat bu kadar uzun sürmemeli diye düşünüyorum...önceden iPhone 5s vardı onda saniyeler içinde halloluyordu..Gerçi o 1080p çekiyordu bu 4K çekiyor illaki fark var..

Youtube da nasıl kullanılacağı güzelce anlatılmış, gayette güzel uygulama. Tam Sürüm olarak internetten apksini indirirsen daha güzel olur. Başka bilgim yok bu konu hakkında maalesef. Başka bilen varsa umarım yardımı olur.

Oyla:

tugseryldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuğser
Cihazım
mi6 128gb
Konular
5
Youtube da nasıl kullanılacağı güzelce anlatılmış, gayette güzel uygulama. Tam Sürüm olarak internetten apksini indirirsen daha güzel olur. Başka bilgim yok bu konu hakkında maalesef. Başka bilen varsa umarım yardımı olur.

Teşekkürler hocam

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bence eniyi video kesme programı bu.birkaç senedir kesme işlerinde bunu kullanıyorum.kullanımı herşeyi kolay ve sağlam.isteyen netten pro sürümünü de indirip yükleyebilir

Oyla:
Üst Alt