viatech andromeda x6 için miui rom arıyorum ?

kajal3636

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2
değerli yöneticiler ve arkadaşlar ,  telefonu yeni aldım ama miui sitesinden uygun rom için modelini bulamıyorum :S  yardımcı olursanız sevinirim .

teşekkürler

telefonun resmini ekledim attachmentda.

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524
Belki bu cihaza miui yoktur ama bu ürün etiket ürünü olduğu için cihazın gerçek ismi ve modelini öğrenirseniz belki miui rom bulma itimaliniz artar

Oyla:

kajal3636

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cvp: viatech andromeda x6 için miui rom arıyorum ?

ürünün üreticisini buldum ama cihazın miui download listesinde mediatek grubunda benzerini göremedim o yüzden bulamıyorum :S daha ince piranha grande almışdım ve g five g9 ile aynı olduğunu bulmuştum ve miui rom yüklemişdim ama bu cihazın benzerini henüz downloads listesinde bulamadım :S

Oyla:

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524

kajal3636 pid=13029 dateline=1416156604' Alıntı:
ürünün üreticisini buldum ama cihazın miui download listesinde mediatek grubunda benzerini göremedim o yüzden bulamıyorum :S daha ince piranha grande almışdım ve g five g9 ile aynı olduğunu bulmuştum ve miui rom yüklemişdim ama bu cihazın benzerini henüz downloads listesinde bulamadım :S
Hocam cihazın orjinal adını bir söyleyin birde ben bakayım isterseniz belki bulabilirim orda burda.

Oyla:

kajal3636

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2

hocam telefon yenı cıktı bende uygun fıyat oldugu ıcın aldım, marka viatech andromeda x6 dıe gecıor ımeı sorgulamadada bu sekılde cıkıor .

mtk 6582 ıslemcı var buna uygun mıuı rom bulamadım :S

Oyla:

kajal3636

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2

benkimim pid=13033 dateline=1416162661' Alıntı:
Hocam cihazın orjinal adını bir söyleyin birde ben bakayım isterseniz belki bulabilirim orda burda.
hocam orjınal adını bulamadım sadece turkıyede satılan adını yazdım konuya :S viatech andromeda x6 dıye gecıyor , ıcınden cıkan garantı belgesındekı teknık servısı aradım bu cıhaz bıze aıt degıl dedıler suan hepsıburada.com sıkayet bıldırdım gerı donuslerını beklıorum :S

Oyla:

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524

kajal3636 pid=13061 dateline=1416229383' Alıntı:
benkimim pid=13033 dateline=1416162661' Alıntı:
Hocam cihazın orjinal adını bir söyl. eyin birde ben bakayım isterseniz belki bulabilirim orda burda.
hocam orjınal adını bulamadım sadece turkıyede satılan adını yazdım konuya :S viatech andromeda x6 dıye gecıyor , ıcınden cıkan garantı belgesındekı teknık servısı aradım bu cıhaz bıze aıt degıl dedıler suan hepsıburada.com sıkayet bıldırdım gerı donuslerını beklıorum :S
hocam cihaza rom olup olmadığını bilmemiz için gerçek adını bilmemiz gerek yoksa bu şekilde bir tane bile rom bulamayız bu cihaza o yüzden gerçek adı önemli bu cihazın.öteki türlü rom bulmamız imkansız bu cihaza nerdeyse.

Oyla:

kajal3636

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2

dedıgım gıbı gercek adını bılmıorum hocam cok aratırdım google playde bır uygulama yuklerken ragentek andromeda x6 dıe cıkıor sadece ozellıklerını vıatech in tanıtım sıtesınden gorebılıorum okadar :S

Oyla:

kajal3636

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2

sonunda orjinal adını bulabildim ; hkjulong s82  rusyada bravis adı ile satılıyor, buna nasıl miui rom atabilirim yardımcı olabilecek varmı acaba ?

Oyla:
Üst Alt