Yardım Verilerin şifresini çözebilen bir twrp

yunus1057

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yunus
Cihazım
note5
Konular
6
Arkadaşlar merhaba. Telefonuma crdroid 8.4 kurdum (android 12.1 sürümü). Miumi 12.5 den geçiş yaparak. Rehber - MIUI V12.5 sürümleri için twrp+root (Veri kaybı olmadan) bu konuda ki yöntem ile twrp kurmuştum fakat sistemi kurduktan sonra magisk yüklemek istediğimde twrp dosyaları şifreli olarak görüyor (telefona ekran şifresi koysam da koymasam da) biraz araştırma sonrası şifre çözebilen twrp yüklemem gerektiğini öğrendim fakat twrp yüklerken veya güncellemeye çalışırken begonia kodluları kurmama rağmen telefonum 2 kere hardbrick oldu. bu twrp sorununu nasıl çözebilirim bir bilgisi olan veya yardımcı olabilecek varr mı ? telefonumu rootlamak istiyorum.

Şuanki twrp sürümüm 3.5.2_11-0 romu yükledikten sonra format data yapıp recoveryde yeniden başlatınca şifre çözülüyor fakat bu sefer de magisk yüklemye çalışınca mtp enabled yazısı yazıp twrp kendini kapayıp açıyor.

Son düzenleme:

Snowhound1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz deniz
Cihazım
REDMİ Mİ 11LİTE
Meslek
YAZILIM
Konular
2
model nedir ?

Canny1913

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Canny
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
2
Android 12 için TWRP yok. DFE kullanmanız gerekecek.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Alternatif recoveryler denediniz mi? Bende de öyle bir durum olmuştu twrp kilitliyordu Orangefox kurdum her girişte benden ekran şifremi istedi (varsa) girdiğimde ise on onbeş saye içinde şifreyi çözüyordu. Orangefox deneyin derim

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Aynı sorun bende de var 4 tane recovery denedim yine olmadı cihazım mi 10 lite

yunus1057

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yunus
Cihazım
note5
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alternatif recoveryler denediniz mi? Bende de öyle bir durum olmuştu twrp kilitliyordu Orangefox kurdum her girişte benden ekran şifremi istedi (varsa) girdiğimde ise on onbeş saye içinde şifreyi çözüyordu. Orangefox deneyin derim
Baktım ama android 12.1 destekli bi recovery bulamadım. Cihaz zaten dokunsan hard brick oluyo hocam o yüzden korkuyorum emin olmadan flashlamaya :D

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Baktım ama android 12.1 destekli bi recovery bulamadım. Cihaz zaten dokunsan hard brick oluyo hocam o yüzden korkuyorum emin olmadan flashlamaya :D
Bende de mi 9t var miui 13 Android 12 ve tuhaf bir şekilde benim twrp dosyaları şifrelemedi normalde şifreliyordu.

Üst Alt