Yardım Veri kaybı olmadan bootloader kilidini açmak

thewiott61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.1.4
Telefon Modeli
Mİ 9T
Bootloader Kilidi
Kapalı
Başlıkta yazdığım gibi verilerimin bootloader kilidini açıp root atana kadar silinmemesi lazım. bir yöntemden bahsetmişler bu tarz bu bir yöntem deneyen var mıdır? Cihazım Mi 9T

Hitmantextil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
11
Başlıkta yazdığım gibi verilerimin bootloader kilidini açıp root atana kadar silinmemesi lazım. bir yöntemden bahsetmişler bu tarz bu bir yöntem deneyen var mıdır? Cihazım Mi 9T
Deneme knk bu yöntem eski telefonlarda çalışıyor muhtemelen

Oyla:

thewiott61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Deneme knk bu yöntem eski telefonlarda çalışıyor muhtemelen
Bazı uygulamalarımın datalarının gitmemesi gerekiyor helium uygulaması ile denedim bazı uygulamaları alamadım bundan dolayı sıfırlama işlemi olmadan nasıl yaparız acaba farklı bir yöntem deneyen var mı?

Oyla:

Hitmantextil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
11
Bazı uygulamalarımın datalarının gitmemesi gerekiyor helium uygulaması ile denedim bazı uygulamaları alamadım bundan dolayı sıfırlama işlemi olmadan nasıl yaparız acaba farklı bir yöntem deneyen var mı?
Swift Backup indir

Oyla:

thewiott61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Shizuku indir adb ile yetki ver
Yetki verdim ama data kısmını alamıyorum gene. Ext data diye bir kısım var uygulama verilerini onun içinde tutmuyor. Yedeklemeyi alıp başka bir cihaza gönderdim geri yükleme yaptım veriler gelmedi denedim yani. Data kısmını alabilmem için root şart gibi görünüyor.

Ekli dosyalar

• 1660503589644.png
    1660503589644.png
    48,3 KB · Görüntüleme: 9
Oyla:

Hitmantextil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
11
Yetki verdim ama data kısmını alamıyorum gene. Ext data diye bir kısım var uygulama verilerini onun içinde tutmuyor. Yedeklemeyi alıp başka bir cihaza gönderdim geri yükleme yaptım veriler gelmedi denedim yani. Data kısmını alabilmem için root şart gibi görünüyor.
Evet data kısmı için root şart ona bişey yapamazsın

Oyla:

Toorop

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Anlatılan yöntem mantıklı görünüyor, deneyip çalıştığını yazanlar olmuş, hatta uzun basılı tutarak yeniden başlatma gibi kendi yöntemlerini geliştirenler var ama kimseye kefil olamayız tabii. Kilidi kapalı cihaz olsa deneyebilirdim fakat en son eşimin telefonunun kilidini de açtım geçenlerde. Miui kendi içerisindeki yedekleme uygulaması eskiden çoğu uygulamayı yedekleyebiliyor, çok azında hata veriyordu şimdi tam tersi oldu fakat belki sizdeki Miui sürümünde işe yarar, denediniz mi? Google One içerisinde uygulama datalarını yedekleyebildiği yazıyor, onu biraz araştırabilirsiniz belki veya deneyen varsa yazabilir.

Oyla:

Hitmantextil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
11
Anlatılan yöntem mantıklı görünüyor, deneyip çalıştığını yazanlar olmuş, hatta uzun basılı tutarak yeniden başlatma gibi kendi yöntemlerini geliştirenler var ama kimseye kefil olamayız tabii. Kilidi kapalı cihaz olsa deneyebilirdim fakat en son eşimin telefonunun kilidini de açtım geçenlerde. Miui kendi içerisindeki yedekleme uygulaması eskiden çoğu uygulamayı yedekleyebiliyor, çok azında hata veriyordu şimdi tam tersi oldu fakat belki sizdeki Miui sürümünde işe yarar, denediniz mi? Google One içerisinde uygulama datalarını yedekleyebildiği yazıyor, onu biraz araştırabilirsiniz belki veya deneyen varsa yazabilir.
İşe yarayacağını zannetmiyorum bu bir açık muhtemelen ve bu açığı diğer sürümlerde çoktan kapatmışlardır denemek isteyen varsa denesin tabi risk ona ait

Oyla:
Üst Alt