Diğer Valoranta para filan yatırmadan önce iyi düşünün

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Evet arkadaşlar bunu uyarı olrak bırakıyorum çünkü çıktığından beri sorunsuz şekilde oynadığım o kadar xp kasıp emek çektiğim oyun ne hile ne bug hiçbirşeyle alakam olmadan dün bana donanım banı attı direk suan açtığım her hesap ban yiyor ve aldığım cevap
Selamlar,

Kötü haber elçisi olmak istemem ama hesabının erişimi kesilmiş ve cihaz banı almışsın gibi duruyor. Bunun sebebini açıklamak gerekirse;

Senin de bildiğin gibi oyun kuralları ihlal edenler, 3. parti uygulamalar kullananlar, oyundaki bugları kendi lehine kullanmak için oyun deneyimini negatif etkileyenler ve hesap satışı yapanlar hem tüm oyuncuların oyun deneyimini, hem de bizim oyunu test etmemizi negatif yönde etkiliyor. Bu yüzden bu davranışlarda bulunan tüm oyuncuların hesapları kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Senin de hesabının bunlardan biri olduğunu görüyorum.

Bu durumda yeni bir hesap açmayı düşünmeni anlayabiliyorum ancak cihaz banıyla karşılaşacağın için yeni açacağın tüm hesaplar otomatik olarak uzaklaştırılacaktır. Bu konuyla ilgili yapılacak ek bir işlem olmadığı için bu ve bu konuyla ilgili gönderdiğin diğer biletler de kapanacaktır.

kısacası her an ban yiyebilirsiniz ben böyle saçmalık görmerdim ücretsiz oyun yaptık diye canlarının istediğine ban atcaklar

Barisprlk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
14
Cihaz banı yemişsiniz hocam zaten o yüzden bir daha o bilgisayarda oynayamayabilirsiniz. Belki farketmeden bir arkadaş veya tanıdığınızın gönderdiği bağlantıdan indirdiğiniz dosyalar oyunun ban sistemi için tehdit oluşturmuş olabilir isterseniz Riot Games'e mail atın belki bir çözümü olur geçmiş olsun :(.

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihaz banı yemişsiniz hocam zaten o yüzden bir daha o bilgisayarda oynayamayabilirsiniz. Belki farketmeden bir arkadaş veya tanıdığınızın gönderdiği bağlantıdan indirdiğiniz dosyalar oyunun ban sistemi için tehdit oluşturmuş olabilir isterseniz Riot Games'e mail atın belki bir çözümü olur geçmiş olsun :(.
Yok hocam tamamiyle alakasız oyuna alt tab bile atmadan 4. elim filandı hileci tespit edilidi dedi kapattı desteğe yazıncada konuyu kitliyolar direk sonunda pc nin kaldırdığı rahat oynadığım online bi oyun çıktı dedim onuda sen oynama dediler.

Barisprlk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
14
Yok hocam tamamiyle alakasız oyuna alt tab bile atmadan 4. elim filandı hileci tespit edilidi dedi kapattı desteğe yazıncada konuyu kitliyolar direk sonunda pc nin kaldırdığı rahat oynadığım online bi oyun çıktı dedim onuda sen oynama dediler.
Adınıza üzüldüm hocam. Herşeyin hayırlısı olsun sizin için.

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şikayet vara girdiğimizdede bi sürü şikayet gördüm bu şekilde olan yani vanguard dedikleri şey kafası eserse kitliyo.

Üst Alt