Vacuum mop pro haritada işaretlenen yere gitmiyor

Khursat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kürşat Alper
Cihazım
Vacuum mop pro
Konular
1
Merhabalar yaklaşık 3 ay önce almış olduğum vacuum mop pro robot süpürge son 1 haftadır sacmalamaya başladı. Haritada isaretledigim odaya gitmiyor kafasına göre başka odalara gidiyor. Haritayı sildim yeniledim ama sorun düzelmedi ne yapabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim

Çözüm
Reset atın ve tekrar tanıtın.
Reset atmak için yapılması gerekenler.
Home tuşuna yaklaşık olarak 15 saniye basılı tutun robot süpürgeniz size sesli komut verecek sesli komut biter bitmez elinizi çekip tekrar bastırın, 10 saniye sonra tekrar bir sesli, komut duyacaksınız eliniz basılı bekleyin 5 saniye sonra tekrar sesli komut duyacaksınız elinizi çekin cihaz kendini kapatıp açacak sonrasında ise tekrar eşleştirip köşeleri süpür ve haritayı hafızaya al seçenekleri aktif olacak şekilde evinizin yeni haritasını çıkartıp kullanabilirsiniz.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Reset atın ve tekrar tanıtın.
Reset atmak için yapılması gerekenler.
Home tuşuna yaklaşık olarak 15 saniye basılı tutun robot süpürgeniz size sesli komut verecek sesli komut biter bitmez elinizi çekip tekrar bastırın, 10 saniye sonra tekrar bir sesli, komut duyacaksınız eliniz basılı bekleyin 5 saniye sonra tekrar sesli komut duyacaksınız elinizi çekin cihaz kendini kapatıp açacak sonrasında ise tekrar eşleştirip köşeleri süpür ve haritayı hafızaya al seçenekleri aktif olacak şekilde evinizin yeni haritasını çıkartıp kullanabilirsiniz.

Oyla: Çözüm

Akca family

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
TUĞBA
Cihazım
Mi vacum mop pr
Konular
0
Harita bazen kayıyor. Ne odayı tanıyıp temizliyor ne de şarj ünitesini bulup yerine gidebiliyor. Ne yapabilirim

Ekli dosyalar

• 75854E0C-446E-467A-A611-EA83358CA1BA.jpeg
    75854E0C-446E-467A-A611-EA83358CA1BA.jpeg
    217,7 KB · Görüntüleme: 7
Oyla:
Üst Alt