Yardım Vacuum mop essential 2in1 Offline

kaan189

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kaan
Cihazım
vacuum mop
Konular
1
Merhaba, ürünü bugün satın aldım. İlk defa temizlik robotu kullanacağız. Ürünü iphone telefonuma uygulamayı kurdum. Telefonda cihazın kurulumunu yaparken uygulama wifi modemimi görmedi onu Xiaomi telefonuma kurup iphone cihazla paylaşarak çözdüm. Sonra şarj ünitesine gönderdim şarj olsun diye o sırada cihaz güncellemesi var dedi onu yaptım yarım vs kalmadan tamamladı, 2 saat sonra baktım telefonlarda offline gözüküyor. Baştan bağlantısını yaptım evi temizlettim güzelce heryeri süpürtü tekrar şarj ünitesine gitti bu sefer 1 2 saat sonra gene offline olmuş. Bu sırada telefonum internete bağlıydı, bluetooth açıktı ama offline cihaz offline olmuş, bu şekilde kolaylık olcağına her seferinde internet bağlantısı yapmak daha çok külfete dönüşür cihazın hiç bir anlamı kalmaz. Kapağını açıyorum cihaz wifi bağlantı ışığı mavi yanıyor yani modeme bağlı. Aynı zamanda modemde bağlı cihazlar arasında da gözüküyor. Yani cihazın modemle bağlantısı kesilmemiş. Benzer durumu yaşayan çok kişi var ama yapıcı bir çözüm bulamadım. Yakın zamanda bu soruna çözüm bulan yardımcı olursa sevinirim. Konuyla ilgili Xiaomi'ye de mail attım eğer ordan bir çözüm gelirse onu da buradan paylaşırım.

Üst Alt