V6 da V5 Arama cevaplama ekranı

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Selam arkadaşlar; MIUI V6 Kullanıyorum; v6'da v5'in arama cevaplama ekranını kullanabilirmiyim acaba? Bunun bir yolu varmıdır, yeni bir kılıf aldım, kılıf v5 için ayarlanmış cevaplama denk gelmiyor. Kılıf fotosunu ataçladım...
@cantara @sw33tking

Telefon: MI3
Rom: Resmi sitedeki çoklu dil stabil sürüm

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam bazı temalarda gelen arama ekranı da değişiyordu diye hatırlıyorum... (Umarım yanılmıyorumdur) En büyük boyutlu temalardan bir veya bir kaç tanesini indirip bir dener misiniz? Temayı tamamen uyguladığınızda değişme ihtimali var.

v5 ekranını olduğu gibi kullanmak isterseniz de v5'ten phone.apk dosyasını alıp romunuza kopyalamayı deneyebilirsiniz ancak uyumlu mudur bilemiyorum çünkü daha önce hiç denme ihtiyacı hissetmedim :)

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
cantara' Alıntı:
Hocam bazı temalarda gelen arama ekranı da değişiyordu diye hatırlıyorum... (Umarım yanılmıyorumdur) En büyük boyutlu temalardan bir veya bir kaç tanesini indirip bir dener misiniz? Temayı tamamen uyguladığınızda değişme ihtimali var.

v5 ekranını olduğu gibi kullanmak isterseniz de v5'ten phone.apk dosyasını alıp romunuza kopyalamayı deneyebilirsiniz ancak uyumlu mudur bilemiyorum çünkü daha önce hiç denme ihtiyacı hissetmedim :)

Tema değiştiriyorum sürekli ama cevaplama ekranı değişmiyor genelde, temalardaki özelleştirme bölümünde arama cevaplama bölümüde olsa keşke, ama deneyelim bakalım, tema capslerinde o bölümün capsi yok zor olacak ama uğraşalım...

Bu arada v6 için geniş çaplı bi v5 teması olsa süper olur, gözüne çarparsa, dürt beni :)

Bu yöntemlerle olmazsa v5 ten phone.apk alıp denerim, olacağını zannetmiyorum ama, denize düşen yılana sarılır :)

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
oruba' Alıntı:
cantara' Alıntı:

Tema değiştiriyorum sürekli ama cevaplama ekranı değişmiyor genelde, temalardaki özelleştirme bölümünde arama cevaplama bölümüde olsa keşke, ama deneyelim bakalım, tema capslerinde o bölümün capsi yok zor olacak ama uğraşalım...

Bu arada v6 için geniş çaplı bi v5 teması olsa süper olur, gözüne çarparsa, dürt beni :)

Bu yöntemlerle olmazsa v5 ten phone.apk alıp denerim, olacağını zannetmiyorum ama, denize düşen yılana sarılır :)

Uygulamayı Değiştirmek Sorunu Çözmez Gibi. "classes.dex" kodlarından dolayı hata verecektir Bence. En Mantıklısı TEMA Bulmak Diye Düşünüyorum.

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
sw33tking' Alıntı:
dlarından dolayı hata verecektir Bence. En Mantıklısı TEMA Bulmak Diye Düşünüy
Evet öyle gözüküyor, dediğim gibi arkadaşlar, v6 için kapsamlı bi v5 teması yapılmışsa ya da yapılınca gözünüze çarparsa dürtün beni, teşekkürler...

Üst Alt