MIUI 11 V11 Bildirim Çubuğu Hakkında

SerdarEks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi8 Lite
Konular
4
Cümletten selamünaleyküm Mi 8 Lite telefonumu severek kullanıyorum forumda uzun araştırmalar sonunda EU Betayla da sizlerin sayesinde tanıştım bunun için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Benim sorunum bildirim paneli. Xiaomi cihazımda memnun olmadığım tek yer bildirim paneli bana biraz zevksiz geliyor. Bildirim panelini birebir Huawei yada Samsung bildirim paneli gibi yapabilecek rom mod vs. Öneriniz var mı ? Ek'te gönderdiğim görüntü çok göze hitap etmiyor gibi. Çok araştırdım forumda fakat bu konuda detaylı bişey bulamadım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-10-30-12-39-28-626_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2019-10-30-12-39-28-626_com.android.chrome.jpg
    225,3 KB · Görüntüleme: 86

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Cümletten selamünaleyküm Mi 8 Lite telefonumu severek kullanıyorum forumda uzun araştırmalar sonunda EU Betayla da sizlerin sayesinde tanıştım bunun için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Benim sorunum bildirim paneli. Xiaomi cihazımda memnun olmadığım tek yer bildirim paneli bana biraz zevksiz geliyor. Bildirim panelini birebir Huawei yada Samsung bildirim paneli gibi yapabilecek rom mod vs. Öneriniz var mı ? Ek'te gönderdiğim görüntü çok göze hitap etmiyor gibi. Çok araştırdım forumda fakat bu konuda detaylı bişey bulamadım.
Belki temalarla seveceğiniz birşey bulabilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buyrun belki bunu seversiniz

SerdarEks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi8 Lite
Konular
4
Belki temalarla seveceğiniz birşey bulabilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buyrun belki bunu seversiniz
Üstad çok teşekkür ediyorum daha önce baktım buna daha marjinal bir tema arıyorum ama bulamadım bu gidişle de bulamayacağız gibi :):)

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt