Diğer Uzun Yolculuklar Yapanlar için Power Bank Markaları

Kimi zaman uzun yolculuklar yapabiliyoruz. Örneğin bilmediğimiz bir yere otobüs yada uçak seyahati yaptığımızda telefondan navigasyonu çokça kullanıyoruz. Adres bulmak, nerede olduğumuzu anlamak için kullandığımız bu navigasyon ve telefon görüşmeleri şarjımızın erken bitmesine neden olabiliyor. Bu durumlarda ise 30 dk oturup telefonu şarj edeyim gibi bir tavır da sergilemeyiz. Doğal olarak kurtarıcımız Powerbank oluyor. Zaman zaman yolculuğa çıkanlar yada şarjı erken bitenler için şarj istasyonları.

Xiaomi Mi Powerbank 3​

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

20000 mAh gücü ile Xiaomi Mi Powerbank’in 18 W’lık hızlı şarj özelliği akıllı telefonunuzun çok kısa sürede şarj dolmasına olanak sağlamaktadır. Kablosuz şarj özelliği yoktur fakat telefonunuzu tek dolumda 4 5 defa şarj edebilmektedir.

Samsung EB-P3300X​

10000 mAh güç depolayan bu Powerbank telefonunuzu 2 - 3 defa şarj edebilir. Eksi yönü olarak sadece ağırlığı gösterilmektedir. Eğer ağır bir ürün taşımak istemiyorsanız farklı ürünlere de bakabilirsiniz.

S-LİNK 10.000mAh Hızlı Şarj Powerbank​

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çıkış Amperi:PD
Bağlantı Özellikleri:USB
Pil Gücü:10000 mAh
Renk:Beyaz
Marka:S-link
Aksesuar Tipi:Taşınabilir Şarj Cihazı

Bu Powerbank şarj istasyonunu ise birebir deneme fırsatım oldu. Telefonumu 3 defa şarj edebildim. (Kullanılan telefon: iphone 8 plus).
En beğendiğim özelliği ise;

- type c kablo
- İphone için kablo
Yani ürün de 2 adet şarj kablosu kutu içerisinde yer alıyor. Bu da bu şarj istasyonunu doldurabilmek için ekstra kablo taşıma derdinden bizi kurtarıyor.

Kaynak:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Eğer telefonunuzda kablosuz şarj desteği varsa kesinlikle kablosuz şarj desteği olan bir powerbank tavsiye ederim. Hata sadece bu nedenle telefon satın alırken kablosuz şarj ver mı yok mu en temel kriterlerden bir tanesi oldu. Müthiş bir kolaylık.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Bunların fiyatları nedir. Ben geçen gün baseus aldım. 20.000mah. 4 iphone dahil tüm çıkışlar var. Pd destekli. Hızlı Şarj özelliği var. Fiyat 110 TL

Üst Alt