Sohbet Uzun yol için radar uygulamaları?

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Sene 2016da memlekete giderken güzergahdaki ilçe merkezlerinde TEDEŞ devreye girmişti ve indirdiğim sygic speed camera uygulaması ile bir kez ceza yemeden varmıştım memlekete. Bu gece yolculuğa çıkacağız bilmediğim bir yol, hız limitlerini zorlayan biri değilim fakat tuzak(120lik yolda 82 tabelası koyup hemen arkasında radar) radarları gösteren uygulama öneriniz var mı?

favori uygulamam gps sinyali alamıyor (sanırım artık kullanılması yasak)

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Here maps ile her yere gidebiliyorum sabit radar ve eds leri söylüyor. Denemenizi tavsiye ederim. Zaten nokia nın meşhur navigasyon uygulamasıdır. En son Bursa'dan Didim'e gitmiştim problemsiz şekilde.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Here maps ile her yere gidebiliyorum sabit radar ve eds leri söylüyor. Denemenizi tavsiye ederim. Zaten nokia nın meşhur navigasyon uygulamasıdır. En son Bursa'dan Didim'e gitmiştim problemsiz şekilde.
Eskiden Lumia cihaz kullanırken ben de çok memnundum. Şimdi baktım fakat here we go diye bir program var , acaba isim değiştirmiş olabilir mi ? Yoksa hala here maps olarak mı geçiyor hocam.

Mi 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Eskiden Lumia cihaz kullanırken ben de çok memnundum. Şimdi baktım fakat here we go diye bir program var , acaba isim değiştirmiş olabilir mi ? Yoksa hala here maps olarak mı geçiyor hocam.

Mi 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet ta kendisi hocam. Here we go. Nokia'nın efsane navigasyon uygulamasıdır. Çok başarılıdır ben de tavsiye ederim.

Üst Alt