Soru Uyumluluk sorunu

enes.yalcin1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
4
Arkadaşlar merhaba, sorunumla ilgili biraz araştırma yaptım ancak çözümler işe yaramadı, o yüzden size danışmak istedim. Cihazım aşağıda görülen durumda, daha yeni root ve rom yükledim, zaten olaya acemiyim, her neyse, bazı uygulamalarda play store cihazınız uyumlu değil hatası veriyordu, verileri temizleyerek onu çözmüştüm, ancak hala hata verdiği uygulamalar var ve bu kez çözüm işe yaramadı, ne yapmamı önerirsiniz?

Ekli dosyalar

• ss1.jpg
    ss1.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 27

Berkang

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
8
Arkadaşlar merhaba, sorunumla ilgili biraz araştırma yaptım ancak çözümler işe yaramadı, o yüzden size danışmak istedim. Cihazım aşağıda görülen durumda, daha yeni root ve rokledim, zaten olaya acemiyim, her neyse, bazı uygulamalarda play store cihazınız uyumlu değil hatası veriyordu, verileri temizleyerek onu çözmüştüm, ancak hala hata verdiği uygulamalar var ve bu kez çözüm işe yaramadı, ne yapmamı önerirsiniz?
Arkadaşlar merhaba, sorunumla ilgili biraz araştırma yaptım ancak çözümler işe yaramadı, o yüzden size danışmak istedim. Cihazım aşağıda görülen durumda, daha yeni root ve rom yükledim, zaten olaya acemiyim, her neyse, bazı uygulamalarda play store cihazınız uyumlu değil hatası veriyordu, verileri temizleyerek onu çözmüştüm, ancak hala hata verdiği uygulamalar var ve bu kez çözüm işe yaramadı, ne yapmamı önerirsiniz?
Kardeşim telefonu resetle direk hiç uğraşma global yuklememişsin romu herhalde

Oyla:

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Play store devredışı bırak yeniden başlat telefonu tekrar devreye sok düzelir olmadı twrpden 3wipe yaparsın

Oyla:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Hocam sen yanlız Çin romu yükledin sanırsam OAGCNFI buradaki CN Çin romu olduğunu gösteriyor kilit açık ise eu beta yükleme yapabilirsin yada forumda play store hatası konusu mevcut oradaki adımları izleyebilirsin
Selametle

Oyla:
Üst Alt