Satış Uygun Fiyat * Microsoft Office 2019 Professiol * Office 365 Windows/Android/Mac * Adobe Master Collection 2021 * Eset ,Kaspersky * Windows10 Pro/Home

• Konbuyu başlatan emo1616
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 110
  • Görüntüleme 14K

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
emo1616 Hocamın kendisinden gün içerisinde 1 adet Eset Internet Security 1y 1pc lisans aldım, sorunsuzca aktifleştirdim. Kendisi oldukça ilgili ve nazik birisi. Ben hep derim ticarette ticari esaslar kadar ticaretten önce bırakılan izlenim, dostluk ve güven dahada önemlidir diye. Kendisi konuşması olsun, bilgisi olsun dört dörtlük diyebileceğimiz insanlardan birisi Allah işini, gücünü rast getirsin. Rabbim bizide hep böyle helaliyle kazanan, kalender, temiz kalpli insanlar ile buluşturmayı nasip eylesin. Yazılım ihtiyacınız var ise düşünmeyin, kendisi kesinlikle yardımcı olacaktır. Olur ki bir sorun yaşarsanız da mutlak telafisini yapacaktır.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
emo1616 Hocamdan bugün bir adet Office Professional Plus 2019 sürümünü aldım. Aktifleştirme metodlarıyla birlikte gönderiyor, hiçbir sorun yaşamadım. Düşünenlere tavsiye ederim. Ne zamandır eski 2007 Home and Student sürümünü kullanmaktaydım lisanslı olarak. Sayesinde gıdım gıdım yazılım anlamında toparlıyoruz pc yi. :D Teşekkürler hocam ilgin için tekrardan.

kroker16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
krm
Cihazım
redmi 4x 32gb
Konular
0

Başta ufak bir sorun çıktı ve sağ olsun hemen ilgilendi. işinin hakkını fazlasıyla veren bir arkadaş. Gece saatleri olduğu halde uzaktan bağlantı ile bilgisayara bağlanıp sorunumu çözmek için ilgilendi, çözülmesini bekledi ve gerekli müdahalede bulunup sorunu çözdü. Kendisini tanımadığım halde bu kadar emeğine karşılık olarak yorum yapmak istedim. Sorun çıkarsa en kısa zamanda yardımcı oluyor. Güvenerek satın alabilirsiniz.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8

Başta ufak bir sorun çıktı ve sağ olsun hemen ilgilendi. işinin hakkını fazlasıyla veren bir arkadaş. Gece saatleri olduğu halde uzaktan bağlantı ile bilgisayara bağlanıp sorunumu çözmek için ilgilendi, çözülmesini bekledi ve gerekli müdahalede bulunup sorunu çözdü. Kendisini tanımadığım halde bu kadar emeğine karşılık olarak yorum yapmak istedim. Sorun çıkarsa en kısa zamanda yardımcı oluyor. Güvenerek satın alabilirsiniz.

Hayırlı olsun hocam. emo1616 arkadaşımız gerçekten iyidir.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Teşekkürler. evet gerçekten işini hakkıyla yapan bir arkadaşmış. bundan sonra lisans lazım olunca adresi buldum :)

Aynen, bende öyle. Sayesinde pc nin yazılım anlamında toplu eksikliklerini gideriyoruz gayette uygun fiyata, temiz, dürüst ve ilgili bi yaklaşımla.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
emo1616 Windows Single kullanıyorum, yükseltme olarak pro key olur mu? Yoksa format şart mı ?

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
emo1616 Windows Single kullanıyorum, yükseltme olarak pro key olur mu? Yoksa format şart mı ?
Merhaba iyi günler şuan format atıldıktan sonra girilinen anahtarlar mevcut.Ama sizler için yükseltme olarak bakabilirim biraz zaman alıcaktır gün içinde sizlere dönüş yaparım

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği