Satış Uygun Fiyat * Microsoft Office 2019 Professiol * Office 365 Windows/Android/Mac * Adobe Master Collection 2021 * Eset ,Kaspersky * Windows10 Pro/Home

• Konbuyu başlatan emo1616
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 110
  • Görüntüleme 14K

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Hocam kusura bakmayın hem çalışıyor, hemde bir yandan yazmak zorunda kalabiliyordum. Özel bir sektördeyim ne zaman çağırılıp gideceğimiz belli olmayabiliyor hemen acil iş çıkınca bakamadım geri öncelikle bu durumdan dolayı sizide beklettiğim için çok özür diliyorum tamamen benim hatam genelde böyle oluyor ve istemediğim bir durum benimde. Telegram kullanmıyorum, eset is için fiyat bilgisi ne ise forum üzerinden özel mesaj aracılığıyla bana detaylı yazın lütfen ben cevap veremiyorum forum üzerinden. Direkt forum üzerinden ürün hesapmı key mi detaylıca belirtip birde fiyat bilgisi ve iban atarsanız bana fiyat uygunsa aynı gün eft geçerim ücreti size. Sizde forum üzerinden key yada hesap mı veriyorsunuz bilmiyorum alışverişi öyle yaparız uygunsa.
Doğrudur bütün detayları atacağım sizlere PM ile size uygun gelirse yardımcı olurum.

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Arkadaştan az önce win 10 pro lisansı aldım, etkinleştirdim. İlgili ve bilgili bir arkadaş. Teşekkür ediyorum burdan kendisine.

mkaradag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5s
Konular
4
Arkadaştan az önce win 10 pro lisansı aldım, etkinleştirdim. İlgili ve bilgili bir arkadaş. Teşekkür ediyorum burdan kendisine.
Hocam size zahmet olmazsa windows+R tuşuna basarak slmgr.vbs /xpr yazıp çıkan sonucu belirtir misiniz?

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Hocam size zahmet olmazsa windows+R tuşuna basarak slmgr.vbs /xpr yazıp çıkan sonucu belirtir misiniz?
Merak etmeyiniz online aktif edildi.Telefon ile etkinleştirme değil.Yani makineye işliyor anahtar

Son düzenleme:

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Creative Cloud 2021 alabilir miyim?

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Pm ile geri dönüş yapıldı

Güvenilir bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz, Creative Clouds ürününü sorunsuz satın aldım, hayırlı işler.

Güncelleme: Yaşanılan bir kaç yazılımsal sorundan dolayı kullanım sağlayamadım akabinde iade kalmak durumunda kaldım, çözümüne de çok yardımcı oldu lakin bir sonuca varamadık, arkadaştan güvenle alışveriş yapabilirsiniz, iade konusunda da hiç bir sıkıntı yaşamadım. ilgisine teşekkürler.

Son düzenleme:

alayeri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
redmi note 8
Konular
3
win10 pro + office pro plus kurulumunda emo1616 arkadaş yardımcı oldu sorunsuz işlem tavsiye ederim.

Üst Alt