Yardım Uygulamlar 8 saniye sonra açılıyor mi9t

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Furkannkuu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9 t
Meslek
Askeri personel
Konular
4
Cihazım yurtiçi miui 12.4 android 11 sürümünde uygulamalar çok geç açılıyor 7 8 saniye sonra manuel olarak miui 12.0 android 10 sürümüne düşürdüm gene aynı sorun animasyonlari falan kistim gene aynı ne yapmalıyım miui 11 e dusursem duzelirmi manuel dusurebilcegim bı rom varmı

Ekli dosyalar

• XRecorder_Edited_03022022_053600.mp4
    2 MB · Görüntüleme: 2

mzo69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mzo
Cihazım
mi 9T
Konular
7
Cihazım yurtiçi miui 12.4 android 11 sürümünde uygulamalar çok geç açılıyor 7 8 saniye sonra manuel olarak miui 12.0 android 10 sürümüne düşürdüm gene aynı sorun animasyonlari falan kistim gene aynı ne yapmalıyım miui 11 e dusursem duzelirmi manuel dusurebilcegim bı rom varmı
Benim telefonumda öyle bir sorun yok. Cihazınızda kullanılan programlar ile ilgili bir sorun olabilir. Arka planda çalışan birşeyler ağırlaştırıyor olabilir.

Furkannkuu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9 t
Meslek
Askeri personel
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim telefonumda öyle bir sorun yok. Cihazınızda kullanılan programlar ile ilgili bir sorun olabilir. Arka planda çalışan birşeyler ağırlaştırıyor olabilir.
Sorun cihazdami

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315

Tek konudan gidelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt