Yardım Uygulamayı sistem uygulaması yapma ?

Seymen342

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Seymen Abit
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
11
Xiaomi.eu stable rom kullanıyorum ve cihaz modelim mi8. Hocalarım şimdi ben terminal emülatorü link2sd veya luckypatcher ile sistem uygulaması yap dediğim takdirde tamam diyor yeniden başlat diyor başlatıyorum ardına uygulamayı telefondan siliyor yok ediyor. Google playdan arattığımda yükle seçeneği gözüküyor kısacası sistem uygulaması yapmak yerine siliyor. Çözümü felan varmıdır bunun ?

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Cihazınız rootlu ise şu adımları izleyebilirsiniz...
Öncelikle root destekli bir dosya yöneticisi indirin. Es dosya yönetisi tavsiyemdir...
Sonrasında sistem uygulaması yapmak istediğiniz uygulamanın apk dosyasını kopyalayın ve /system/app dizinine atın. Sonrasında cihazı reboot yapın...

Oyla:

Seymen342

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Seymen Abit
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
11
Cihazınız rootlu ise şu adımları izleyebilirsiniz...
Öncelikle root destekli bir dosya yöneticisi indirin. Es dosya yönetisi tavsiyemdir...
Sonrasında sistem uygulaması yapmak istediğiniz uygulamanın apk dosyasını kopyalayın ve /system/app dizinine atın. Sonrasında cihazı reboot yapın...
Hocam bu yöntemi biliyorumda uygulama ile daha kolay oluyor hani uğraşmıyoruz diye iyi oluyordu yine de ilginiz için teşekkür ederim app systemizer işe yaradı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Magisk ile app systemizer'i kurdunuz mu ?
Hocam çok teşekkürler app systemizer ile temiz bir şekilde system app a taşıdım

Oyla:
Üst Alt