Yardım Uygulamaların ekrana sığmama sorunu.

qiuuip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
12
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu ss de de gördüğünüz gibi snapchat ve instagram uygulamalarında sorun yaşıyorum.
-İnstagramda hikaye attıklarında bu şekilde fotoların bir kısmı gözükmüyor. Bunun dışında instagramda dm üzerinden foto yollamak istediğimde de son fotoları görebiliyorum ve aşağıda olan fotoları görmek için kaydıramıyorum.
-Snapchat uygulamasında ise bir fotograf paylastıgımda ve bu fotoğrafı açıp aşağıdaki simgelerden kaç kişi gördüğüne bakmak istediğimde ise aşağıdaki simgelerin yarısı ekranın altında oluyor yani görünmüyor ve o simgelere basamıyorum algılamıyor.
Bu sorunları nasıl çözebilirim optimizasyonla alakalı fakat telefon sorunu mu uygulama sorunu mu bilmiyorum.

Furkanbarbar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkna
Cihazım
Pocophone f1
Konular
8
Ekran boyutu ile alakali bir durummus sizden daha az ekran boyutuna sahip biri paylastiginda sizin ekran boyutunuz ornegin 16 9 diyelim paylasanin daha kucukse sizde gozukmuyor

Youtubeda mesela tam ekran yapsaniz bile kenarlarda siyah ekran kaliyor siz onu parmak hareketi ile yakinlastiriyosunuz ekrana tam sigiyor ama bu seferde videoda kayiplar oluyor onun gibi dusunebilirsiniz

Oyla:

Virtuoso

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevcut değil
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
26
Güzel soru. Instagram hikayelerde çekilmez oluyor. Hikayeye mesajla yanıt verme ve birine gönderme butonu bile navigasyon barının arkasına düşebiliyor bazen.

Oyla:
Üst Alt