Çözüldü Uygulamalarda bildirim cubugu inmiyor

SkyLancer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redm Note 8
Konular
1
Merhaba uzun zamandir iphone kullaniyordum birkac gun once redmi note 8 aldim iphonedan androide gecerken baya zorlandim ve hala alismadim cok . Sorunum su uygulamaya girmeden bildirim cubugu iniyor kilit ekranindada ama diyelimki fbda gezerken wpdan bildirim geliyor indirip bakayim diyorum olmuyor tek bunlardada degil oyunlarda en basiti hesap makinesinde bile olmuyor. Sistem olsun hersey guncel int arastirdim bi cozum bulamadim telin ozelligimi boyle bnmi yapamadim cozumu bilen varmi simdiden tskler.

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Merhaba uzun zamandir iphone kullaniyordum birkac gun once redmi note 8 aldim iphonedan androide gecerken baya zorlandim ve hala alismadim cok . Sorunum su uygulamaya girmeden bildirim cubugu iniyor kilit ekranindada ama diyelimki fbda gezerken wpdan bildirim geliyor indirip bakayim diyorum olmuyor tek bunlardada degil oyunlarda en basiti hesap makinesinde bile olmuyor. Sistem olsun hersey guncel int arastirdim bi cozum bulamadim telin ozelligimi boyle bnmi yapamadim cozumu bilen varmi simdiden tskler.

Hocam game turboda uugulamalar eklidir büyük ihtimal. Güvenlik uygulamasından oyun hızı yükselticisi menüsüne girin. Oyunlar dışında ekli olan her şeyi kaldırın. Daha sonra sağ altta ayarlar kısmından gelişmiş deneyim bölümüne girip bildirim alanını açma seçeneğini pasif hale getirin

Oyla:

SkyLancer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redm Note 8
Konular
1
Dedigin gibi baktim oyunlar disinda hicbir uygulama yoktu ayarlara girdim oda kapaliydi. Sorunu cozdum teli yeniden baslatinca duzeldi bu kadar kolay bi cozum beklemiyordum acikcasi
Tskler yardimin icin kardesim
Hocam game turboda uugulamalar eklidir büyük ihtimal. Güvenlik uygulamasından oyun hızı yükselticisi menüsüne girin. Oyunlar dışında ekli olan her şeyi kaldırın. Daha sonra sağ altta ayarlar kısmından gelişmiş deneyim bölümüne girip bildirim alanını açma seçeneğini pasif hale getirin

Oyla:

okantas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Redmi note 11
Konular
0
Sorunum su uygulamaya girmeden bildirim cubugu iniyor kilit ekranindada ama diyelimki fbda gezerken wpdan bildirim geliyor indirip bakayim diyorum olmuyor tek bunlardada degil oyunlarda en basiti hesap makinesinde bile olmuyor. Sistem olsun hersey guncel int arastirdim bi cozum bulamadim telin ozelligimi boyle bnmi yapamadim cozumu bilen varmi simdiden tskler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bendede aynı sorun var denediklerinizi yaptım ama hala olmuyor litfen yardım edin

Oyla:
Üst Alt