Yardım Uygulamalar Arası Arama Çubuğu

ZekiVolkan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Zeki Volkan
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.01.1 kararlı
Telefon Modeli
Mi Note 10 lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar
3 günlük Xiaomi kullanicisiyim. Daha önce Huawei p20 lite kullanıyordum. Telefonumda aşağı yukarı 55-60 tane uygulama olur. Daha önce Huawei de herhangi bir uygulamayı bulabilmek icin yukarıdan aşağıya cektigimde arama çubuğu olurdu ve ilgili uygulamanın Max iki harfini yazınca uygula çıkar kırk saat uygulamalar arasında tek tek arama gibi bir sorunum olmazdı. Fakat şu an elimde Mi Note 10 lite var ve herhangi bir uygulamayı bulup açmak istediğimde arama çubuğu malesef çıkmıyor uygulamalar arasında tek tek aramam gerekiyor. Aşağıdan yukari çektiğim zamanda Google çıkıyor arama çubuğuna yazıyorum fakat telefonda olan her uygulamada gozukmuyor. Bunun başka bir yolu var mı yoksa böyle bir ozellik yok mu. Yoksa da bence acilen bir güncelleme ile düzeltilmesi gerekir.

hakanyigit27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur Karahan
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
1
Ayarlar- ana ekran - ana ekranda arama çubuğu- aktif edip altındaki seçenekten arama ayarını uygulama yada google olarak ayarlayabilirsiniz.
Not ben custom rom kullanıyorum sizde farklı yerde olabilir. Ayriyeten play store dan Sesame search bar indirip widgetlerden masa üzerine arama çubuğunu getirip daha işlevsel olarak kullanabilirsiniz

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ZekiVolkan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Zeki Volkan
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
1
Ayarlar- ana ekran - ana ekranda arama çubuğu- aktif edip altındaki seçenekten arama ayarını uygulama yada google olarak ayarlayabilirsiniz.
Not ben custom rom kullanıyorum sizde farklı yerde olabilir. Ayriyeten play store dan Sesame search bar indirip widgetlerden masa üzerine arama çubuğunu getirip daha işlevsel olarak kullanabilirsiniz

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ayarlar-Ana ekran- Ana ekranda arama çubuğu demişsiniz. Bende ana ekran bölümünde Ana ekranda arama çubuğu diye bir yer yok malesef
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

keremy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kerem
Cihazım
xiaomi mi 10t
Konular
0
Ayarlar-Ana ekran- Ana ekranda arama çubuğu demişsiniz. Bende ana ekran bölümünde Ana ekranda arama çubuğu diye bir yer yok malesef
Merhaba , bahsettiğiniz durum için çözüme ulaşabildiniz mi? aynı durumdan muzdaribim. Arama çubuğu sadece internette arama yapmakta ben ise telefondaki kişi , uygulama vb. bilgilere ulaşmak istemekteyim. Çözüm bulabildiyseniz dönüşünüzü bekler iyi günler dilerim.

Oyla:

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Ayarlar > Ana ekran > Ana Ekran > Uygulama çekmecesi seçeneğini seçerseniz ana ekrandan yukarı kaydirinca uygulama çekmecesi açılır ve orda uygulama arama kısmı mevcut hocam

Oyla:

keremy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kerem
Cihazım
xiaomi mi 10t
Konular
0
Ayarlar > Ana ekran > Ana Ekran > Uygulama çekmecesi seçeneğini seçerseniz ana ekrandan yukarı kaydirinca uygulama çekmecesi açılır ve orda uygulama arama kısmı mevcut hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle desteğiniz için teşekkür ederim. Sormak istediğim uygulama çekmecesi ile kullanmazken IOS sistemindeki gibi kullanım mevcut mu ? Örnek foto eklemeye çalıştım bilmem becerebildim mi ? :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle desteğiniz için teşekkür ederim. Sormak istediğim uygulama çekmecesi ile kullanmazken IOS sistemindeki gibi kullanım mevcut mu ? Örnek foto eklemeye çalıştım bilmem becerebildim mi ? :)

Ekli dosyalar

• kerem.jpg
    kerem.jpg
    196,3 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt