Yardım Uygulamalar aniden kapanıyor

Senior

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özhan yüksel
Cihazım
Xiaom mi 6
Konular
2
Xiaomi mi 6 4GB versiyonu kullanıyorum uygulamalar aniden kapanıyor sorunun çözümü nedir

ÇÖZÜM BASİT

Ayarlar - Uygulamalar - Yüklü Uygulamalar - Sistem Uygulamalarını göster diyin ve Android Web View uygulamasını bulun ve güncellemeleri kaldır diyin. Detaylı anlatım için videoyu izleyebilirsiniz.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Moderatör tarafında düzenlendi:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Xiaomi mi 6 4GB versiyonu kullanıyorum uygulamalar aniden kapanıyor sorunun çözümü nedir
hocam hata aldığınız uygulamalar (tüm uygulamalar mı) hangileri ve hata ekran görüntüleri de ekleyebilir misiniz?

Oyla:

Senior

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özhan yüksel
Cihazım
Xiaom mi 6
Konular
2
hocam hata aldığınız uygulamalar (tüm uygulamalar mı) hangileri ve hata ekran görüntüleri de ekleyebilir misiniz?
Tüm uygulamalar herhangi bir hata kodu yok genel olarak direk kapatıyor ve ana ekrana atıyor

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Tüm uygulamalar herhangi bir hata kodu yok genel olarak direk kapatıyor ve ana ekrana atıyor
Sorununuz yazılımsal olabilir BL kilidi açık mı acaba. BL kilidiniz açıksa miflash üzerinden fastboot romu indirip kurun veya BL kapalıysa cihazınızı fabrika ayarlarına almayı deneyin.
Tüm yedeklerinizi almayı unutmayın!

Oyla:

ChamYapragi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Bu durum bende de mevcut cihazi ilk aldigimda yoktu bu durumu daha sonra cozdum durum su uygulamanin arka plan baslatmasi olsun uygulamanin pil durumu kapat oldugu icin oluyor uygulamalarin pil tasarrufu durumuyla alakali anlayacaginiz. Ben o sekilde hallettim saygilar...

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt