Uygulama Uyutma problemi

SusqUnN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ata
Cihazım
Mi 5S Plus
Konular
7
Arkadaşlar whatsapp facebook messenger gibi uygulamari kullanıp tuş kilitleyince uygulamari otomatik uyutuyor böyle olunca da bildirim alamiyorum uyutmayi nasıl devre dışı bırakabilirim biraz baktım ama bulamadım

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar whatsapp facebook messenger gibi uygulamari kullanıp tuş kilitleyince uygulamari otomatik uyutuyor böyle olunca da bildirim alamiyorum uyutmayi nasıl devre dışı bırakabilirim biraz baktım ama bulamadım

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sıkça Sorulan Sorular konusuna bakabilirsiniz.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

BeRKaN61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkan
Cihazım
redmi note 3
Konular
3
bildirim gelmesini istediğin uygulamayı önce bi aç sonra normal veya home tuşuna basarak çık

ardından son kullanılanlar tuşuna bas (home'un solundaki, gerçek adı ne tuşun bilmiyorum)

orda açık uygulamarı görüyosun ya. bildirim gelmesini istediğini azcık aşağı çek. orda kilit resmi görecen. ordan kilitle bildirim gelmesini istediğin uygulamaların.

benim çözümüm bu. bilmiyorum başka yöntem var mı

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Güvenlik uygulamasından izinler bölmesine gir. Orada otomatik başlatılan uygulamalar kısmında bildirim almak istediğin uygulamaları aç uyutulsa dahi yeniden başlayacağı için bildirimleri rahatça alabilirsin... Hiçbir zaman uyutulmasını istemiyorsan (Bu batarya performansını olumsuz etkileyecektir elbette) son kullanılan uygulamalar menüsünden uygulamayı aşağı çekip kilitleyebilirsin.

Üst Alt