Çözüldü Uygulama simgeleri kendiliğinden değişiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
aynı soruyu miuigptde de sordum fakat sizden de yardım almak istedim.telefonum redmi serisinden miui 13 yüklü geçenlerde internetten indirdiğim apk dosyasıyla sistem başlatıcıyı 4.25 versiyonundan 4.39a yani en güncel sürüme güncelledim fakat sonra telefonun ana ekranında kasmalar olmaya başladı bende güncellemeleri kaldırdım sistemdeki donmalar gitti ama uygulamaların simgeleri değişiyor kendi kendine bazen poco launcherin simgelerine dönüyor bazen temalar uygulamasındaki başka temaların simgelerine. yardımcı olursanız sevinirim

tcolaq

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tahir
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Launcher ve tema uygulamalarının tüm güncelleme ve verilerini silip deneyin.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Sistem başlatıcıyı hangi yöntemle güncellemiştiniz? Muhtemelen başlatıcıda güncelleme değil değişiklik yaptınız ve güncellemeleri kaldırmanız ya da verilerini temizlemeniz varsayılan eski haline getirmeyecektir. Bunun yerine daha önce değiştirdiğiniz yöntemi kullanarak sorunsuz bir sürümü indirip yükleyebilirsiniz.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem başlatıcıyı hangi yöntemle güncellemiştiniz? Muhtemelen başlatıcıda güncelleme değil değişiklik yaptınız ve güncellemeleri kaldırmanız ya da verilerini temizlemeniz varsayılan eski haline getirmeyecektir. Bunun yerine daha önce değiştirdiğiniz yöntemi kullanarak sorunsuz bir sürümü indirip yükleyebilirsiniz.
İnternetteki apk dosyasi ile güncellemistim. Baslaticinin guncellemelerini kaldirip verileri temizleyince duzeldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt