Yardım Uygulama silmek istiyorum...

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
oos13 f62
Telefon Modeli
oneplus 8t
Bootloader Kilidi
Açık
Herkese merhaba. '' '' bu linkte yapılan silme işlemi gibi silme işlemi yapmak istiyorum fakat bir sıkıntı var. benim telefonda uygulama hakkında kısmında uygulamanın ''com.'' ile başlayan isim kısımları mevcut değil. google playde uygulamaların linklerinde de bu ''com.'' uzantıları var bazılarını oradan bakarak siliyorum ama hepsi malesef google play store da mevcut değil. bu uygulama adresi veya isimini nasıl bulabilirim. veya bunları gösterin her hangi bir şey var mı? şimdiden yardımlar için teşekkür ederim.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları yönet altından kaldırmak istediğiniz uygulamanın ismine tıklayın. (Uygulama görünmüyorsa sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın ve sistem uygulamalarını göster seçin) Uygulama bilgileri ekranında sağ üst köşede yer alan ⓘ (daire içindeki "i" harfi) ikonuna dokunun. Açılan ekrandaki "apk adı" bölümü aradığınız isimdir.

Oyla:

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları yönet altından kaldırmak istediğiniz uygulamanın ismine tıklayın. (Uygulama görünmüyorsa sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın ve sistem uygulamalarını göster seçin) Uygulama bilgileri ekranında sağ üst köşede yer alan ⓘ (daire içindeki "i" harfi) ikonuna dokunun. Açılan ekrandaki "apk adı" bölümü aradığınız isimdir.
Sağol :) ama oneplus'ta böyle bir şey yok. App manager diye bir uygulama buldum magiskten yetki verince hepsinin ismini çıkardı. Sağol yardımın için.

Oyla:
Üst Alt