Diğer Uygulama Önerileri

mharun

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi A3
Meslek
Medya Koordinatörü
Konular
3
Beğendiğim tek hava durumu uygulaması. Bulunduğunuz şehrin meteoroloji genel müdürlüğünden anlık alıyor verileri. Çünkü Devletimizin yaptığı bir uygulama :D

mharun

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi A3
Meslek
Medya Koordinatörü
Konular
3
Poco tema.
İster twrp'den flashlayın ister magisk'ten kurun.

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
MEMRİSE
bu uygulama istediğiniz dili öğrenme konusunda cok yardımcı oluyor. Ruscaya merak saldim 2 günde alfabesini ogrendim bu uygulama sayesinde. eger öğrenmek istediğiniz olursa mutlaka deneyin.

Sonic Sound Wave
telefonunuza su sıçradığı zaman belli frekanslarda ses göndererek suyun hoparlörden çıkışını kolaylaştırır. ben denedim hoparlörden cızırtı geliyordu düzeldi. kendine haline bıraksam ne kadar surerdi duzelmesi bilmiyorum.

Series Guide
dizi ve filmlerinizi hangilerini izlediğinizi bir sonraki bölümün bilgileri ozetler vs. baya genis capli bir program dizi film izleyenler icin birebir.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_orxan@

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Orxan
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
6
HyperType ve StoryZ ikiside güzel fotogrqfçılık uygulamasıdır. kullananlar bilir, kullanmayanlara tavsiyemdir

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
MEMRİSE
bu uygulama istediğiniz dili öğrenme konusunda cok yardımcı oluyor. Ruscaya merak saldim 2 günde alfabesini ogrendim bu uygulama sayesinde. eger öğrenmek istediğiniz olursa mutlaka deneyin.

Sonic Sound Wave
telefonunuza su sıçradığı zaman belli frekanslarda ses göndererek suyun hoparlörden çıkışını kolaylaştırır. ben denedim hoparlörden cızırtı geliyordu düzeldi. kendine haline bıraksam ne kadar surerdi duzelmesi bilmiyorum.

Series Guide
dizi ve filmlerinizi hangilerini izlediğinizi bir sonraki bölümün bilgileri ozetler vs. baya genis capli bir program dizi film izleyenler icin birebir.

Hocam memrise benimde kullandığım bir uygulama ve çok keyifli bir arayüzü var. Ayrıca yanına voscreen uygulamasını da eklemek isterim.
Ve bir tane de eğlence-oyun uygulaması da benden olsun. Yapay zekalı bu oyunda aklınızdan bir oyuncu sanatçı veya siyasetçi tutup yapay zekaya karşı tahmin yarısına giriyorsunuz. Bende her 10 taneden 7-8ini doğru buldu. Vakit öldürmek için birebir akinator

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Hocam memrise benimde kullandığım bir uygulama ve çok keyifli bir arayüzü var. Ayrıca yanına voscreen uygulamasını da eklemek isterim.
Ve bir tane de eğlence-oyun uygulaması da benden olsun. Yapay zekalı bu oyunda aklınızdan bir oyuncu sanatçı veya siyasetçi tutup yapay zekaya karşı tahmin yarısına giriyorsunuz. Bende her 10 taneden 7-8ini doğru buldu. Vakit öldürmek için birebir akinator
evet iki uygulamayida severek kullanmıştım daha önce ellerinize saglik daha cok arkadaş görür şimdi

recnut91

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
reco
Cihazım
r7
Konular
4
Onenote. Hotmail adresinizle bilgisayarlarınızda telefonunuzda senkron şekilde bilgilerinize erişebileceğiniz uygulama. Yıllardır kullanıyorum çok memnunum.

Moovit. İşimden dolayı çok seyahat ediyorum. Çok sık toplu taşıma kullanmıyorum ancak bazen ihtiyacım olabiliyor. A noktasından b noktasına giderken harita olarak eş zamanlı yol tarifi yapıyor en iyi yolu. Şu durağa şu kadar dakikada yürüyebilirsiniz. şu otobüse metroya binip şu durakta inmeli ve şu aktarmayı yapmalısınız biniş noktasına şu kadar yürümelisin diye. Kimseye yol tarifi sormanıza gerek kalmıyor. Örnek fotoğraftaki gibi..
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Diyelim ki bir işiniz var, uzun/kısa süreli veri transferi için cihazınızı bilgisayara bağladınız. Bilgisayarın USB portlarından çıkan akım, adaptörle aynı değil? Bu yüzden şarj almayı engellemek için bu küçük uygulamayı kullanabiliriz. Ancak uygulama Root gerektirmektedir. angel~~
Disable Battery Charging
Hakkında bir konu açmıştım, dilerseniz Buradan inceleyebilirsiniz. angel~~
linki.

Üst Alt