Soru Uygulama İzi Hayalet Ekran Sorunu!

Genco33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seyit
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
4
Merhaba arkadaşlar 3 4 aylık cihazımda bugün uygulama izi olduğunu farkettim. Fotoğrafa dikkatli bakarsanız sağ üstte ve sol altta belli belirsiz tiktok uygulamasının yansıması var. Bu sorun gün geçtikçe ilerler mi? Aynısı başına gelen oldu mu? Cihaz Türkiye garantili! Sonradan IMEI atılanlardan değil! Garanti kapsamına girer mi? Cihazı aldığım günden itibaren ekran koruyucu ve kılıf ile kullanıyorum bir kere bile düşürmedim! Cebimde veya bazende elimde taşıyorum ağır iş yaparken cebimden çıkartıp güvenli bir yere koyuyorum. Sıvı teması olmadı. Gayet dikkatli kullandığım halde 2 sorunla karşı karşıyayım biri ekranda uygulama izinin olması diğeri de cihazın çok hafif eğilmesi! Bu cihazı aldığıma çok pişman oldum!
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Merhaba arkadaşlar 3 4 aylık cihazımda bugün uygulama izi olduğunu farkettim. Fotoğrafa dikkatli bakarsanız sağ üstte ve sol altta belli belirsiz tiktok uygulamasının yansıması var. Bu sorun gün geçtikçe ilerler mi? Aynısı başına gelen oldu mu? Cihaz Türkiye garantili! Sonradan IMEI atılanlardan değil! Garanti kapsamına girer mi? Cihazı aldığım günden itibaren ekran koruyucu ve kılıf ile kullanıyorum bir kere bile düşürmedim! Cebimde veya bazende elimde taşıyorum ağır iş yaparken cebimden çıkartıp güvenli bir yere koyuyorum. Sıvı teması olmadı. Gayet dikkatli kullandığım halde 2 sorunla karşı karşıyayım biri ekranda uygulama izinin olması diğeri de cihazın çok hafif eğilmesi! Bu cihazı aldığıma çok pişman oldum!
Hocam geçenlerde de benim cihazda aynısı oldu fakat yeni kontrol merkezini açtığımda en altta Instagram'dan kalma simgeler vardı. Cihazı kapatıp açmama rağmen gitmedi ama birkaç saat sonra baktığımda gitmişti ve bir daha da görmedim.

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Hocam ekran görüntüsünde ghost screen belli olmaz ki sadece fiziksel olarak gözle görülebilir

Oyla:

Genco33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seyit
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ekran görüntüsünde ghost screen belli olmaz ki sadece fiziksel olarak gözle görülebilir
Hocam pardon onu bende yeni farkettim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam geçenlerde de benim cihazda aynısı oldu fakat yeni kontrol merkezini açtığımda en altta Instagram'dan kalma simgeler vardı. Cihazı kapatıp açmama rağmen gitmedi ama birkaç saat sonra baktığımda gitmişti ve bir daha da görmedim.
Hocam şuan yine baktım iz biraz silinmiş ama bu sefer de Chrome tarayicidaki sağ üstteki üç nokta belirgin olarak görünüyor :))

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
155
Ghost screeen de Genpa ya yollarsan degistirirde ama egilmeyi fark edip vazgeçerler mi bilemem.Bende kenarlarda çizik vardı ekran ghost olunca mecbur çıtaları ile beraber değiştirdiler.

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Ghost screen garanti kapsamında değerlendirilir, 1 ay kadar önce benim de 4 aylık cihazımdan ekran değişimi oldu

Oyla:
Üst Alt