Yardım Uygulama güncellemesi gelmiyor

• Konbuyu başlatan erayds
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 22
  • Görüntüleme 920

erayds

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 14 Global
Telefon Modeli
Poco F2 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Miui sistem uygulama güncelleme kısmında önceden güncellemeler geliyordu miui uygulamaları için ama artık gelmiyor güvenlik uygulaması güncellemesini kaldırmıştım bi türlü geri güncellemesi gelmedi play storede bazı sistem uygulamalarında uyumlu değil diyor sizce nasıl bir sorun var?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Leica

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
2
işte sonunda birini yakaladım. arkadaşım ben de dün gece mi 10t pro tr cihazımı sıfırladım. İlk defa aynı durumu yaşadım ne get apps ne sistem uygulamaları güncelleyici hiç bir şeyi bulmuyor . Dün'e kadar sıkıntı yoktu.

Büyük ihtimalle sunucularında bir sorun var p yüzden böyle hiç birşey bulmuyor ve kendi içinde arka planda kendi sistem uygulamalarını da güncellemiyor ( paket yükleyicisi, sistem uygulamaları güncelleyicisi gibi bunların updateleri de)

Yani özetle bir kaç güne sunucularının ya da he neyse problemin düzeleceğini umuyorum. Zaten neyi doğru düzgün ki bunların.

Yıllar önce yine buna benzer bir durum olmuştu.

Oyla:

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
21
işte sonunda birini yakaladım. arkadaşım ben de dün gece mi 10t pro tr cihazımı sıfırladım. İlk defa aynı durumu yaşadım ne get apps ne sistem uygulamaları güncelleyici hiç bir şeyi bulmuyor . Dün'e kadar sıkıntı yoktu.

Büyük ihtimalle sunucularında bir sorun var p yüzden böyle hiç birşey bulmuyor ve kendi içinde arka planda kendi sistem uygulamalarını da güncellemiyor ( paket yükleyicisi, sistem uygulamaları güncelleyicisi gibi bunların updateleri de)

Yani özetle bir kaç güne sunucularının ya da he neyse problemin düzeleceğini umuyorum. Zaten neyi doğru düzgün ki bunların.

Desteğini de kesmiş olabilir diye düşünmekteyim.

Oyla:

Leica

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
2
Desteğini de kesmiş olabilir diye düşünmekteyim.
Bunlar genel sistem uygulamaları, bunların desteği kesilme, destek süresi diye bir şeyi olmaz yani, bekleyelim görelim bakalım. Birimizden birimiz güncelleme fark ederse buradan mesaj atarım ben de

Oyla:

erayds

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Evet haklısın güvenlik uygulamasını kaldırdım ne play storede nede mi picks te falan hiçbiyerde yok artıncada çıkmıyor diğer sistem uygulamalarıda aynı apk indirsen indirdiğin dosyada ingilizce olarak kuruluyor nasıl bi şey bu ben böyle bi saçmalık hiçbi markada görmedim ayarlarda google play sistem güncelleme bile kayboldu geçen gün nalet gelsin artık sd 865 li telefonların çektiği eziyete bakın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:
Oyla:

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
21
Bunlar genel sistem uygulamaları, bunların desteği kesilme, destek süresi diye bir şeyi olmaz yani, bekleyelim görelim bakalım. Birimizden birimiz güncelleme fark ederse buradan mesaj atarım ben de
Neden kesilmesin ki :) Samsung yapıyor mesela harici olarak el ile kurabilirsiniz aynı hataya devam ediyor ise. Güvenilir kanallar var.

Oyla:

Leica

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
2
Neden kesilmesin ki :) Samsung yapıyor mesela harici olarak el ile kurabilirsiniz aynı hataya devam ediyor ise. Güvenilir kanallar var.
harici olarak zaten güncel apkkerin yedeklerini tutuyorum şahsen. Olay hariciden yüklemek değil. Bu mağaza ve sistem uygulamaları güncellemelerinden gelen updateler tek bir cihaza özel değil onu demek istedim. Telefon yazılımı güncellemesinin desteği kesilir o ayrı. Buradakilerşn destekle zaten alakası yok. saat uygulamasının update i destek mi olur mesela.

her neyse buna benzer şey yine olmuştu 2 sene önce kadar,xiaomi de sunucu sorunu olduğunu söylemişti.

Buna benziyor. Zamanla belli olur.

Evet haklısın güvenlik uygulamasını kaldırdım ne play storede nede mi picks te falan hiçbiyerde yok artıncada çıkmıyor diğer sistem uygulamalarıda aynı apk indirsen indirdiğin dosyada ingilizce olarak kuruluyor nasıl bi şey bu ben böyle bi saçmalık hiçbi markada görmedim ayarlarda google play sistem güncelleme bile kayboldu geçen gün nalet gelsin artık sd 865 li telefonların çektiği eziyete bakın.

0.1 ile bitenler çin sürümü 1.1, 1.2. 1.3 leri takip edecen

Ayrıca hizmet eklentisi .57 li olan ve 1.8.5 güvenlik eklentisini de

Oyla:

erayds

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
harici olarak zaten güncel apkkerin yedeklerini tutuyorum şahsen. Olay hariciden yüklemek değil. Bu mağaza ve sistem uygulamaları güncellemelerinden gelen updateler tek bir cihaza özel değil onu demek istedim. Telefon yazılımı güncellemesinin desteği kesilir o ayrı. Buradakilerşn destekle zaten alakası yok. saat uygulamasının update i destek mi olur mesela.

her neyse buna benzer şey yine olmuştu 2 sene önce kadar,xiaomi de sunucu sorunu olduğunu söylemişti.

Buna benziyor. Zamanla belli olur.

0.1 ile bitenler çin sürümü 1.1, 1.2. 1.3 leri takip edecen

Ayrıca hizmet eklentisi .57 li olan ve 1.8.5 güvenlik eklentisini de
Miui downloader indirdim orda uygulama güncellemeleri vardı global sürüm olanlardan kurdum çin sürümlerini hiç indirmedim

Oyla:

erayds

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
Yardım - Play store duruyor
Play storede uygulama güncellemesi denetleye basıp geri tuşuna basınca durduruldu hatası alıyorum önceden yoktu 29 şubatta gelen güncellemeden sonra oldu gibi sizde varmı böyle sorun?

Oyla:

Leica

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
2
Yardım - Play store duruyor
Play storede uygulama güncellemesi denetleye basıp geri tuşuna basınca durduruldu hatası alıyorum önceden yoktu 29 şubatta gelen güncellemeden sonra oldu gibi sizde varmı böyle sorun?
Hayır, şu ocak yaması play sistem güncellemesini yapmış mıydın? Onu bir kontrol edersin, olmadı play store verilerini tüm verileri temizle dersin, düzelmesi gerek

Hayır, şu ocak yaması play sistem güncellemesini yapmış mıydın? Onu bir kontrol edersin, olmadı play store verilerini tüm verileri temizle dersin, düzelmesi gerek
he bir de play hizmetleri güncel mi onu da kontrol

Oyla:
Üst Alt