Soru Uygulama açarken ekranda beliren anlamsız görüntü

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Merhaba son zamanlarda fark ettigim cihazın sistem uygulamalarına girerken uygulama açılmadan önce ekranda açtığım uygulamaya ait duvar kağıdı gibi bişey beliriyor 1sn kadar. Sonrasında uygulama açılıyor. Örneğin mi tarayıcıyı açıyorum ve direk açılması gerekirken önce ekrana içinde tarayıcının simgesinin de olduğu wallpaper tarzı bir görüntü geliyor daha sonra tarayıcı açılıyor. Hava durumunda da durum aynı. Daha önce böyle bişey yoktu garip geldi sizde de böyle mi? Bu arada 9.2.2.0 sürümünü kullanıyorum

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Oyla:

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
Su geliştiricilerdeki splash screen hastalığıbi son bulsun artik dosya yöneticisi uygulamasını acarken falan bende splash screen ile karşılaşıyorum miui 9 da eski sürümleri kullaniyordum sistem uygulamalarinin ama miui 10 da henüz çözüm bulamadim. Bununla ilgili geri bildirim gönderin mutlaka remove splash screen system apps yazmanız yeterli olur herhalde.

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Su geliştiricilerdeki splash screen hastalığıbi son bulsun artik dosya yöneticisi uygulamasını acarken falan bende splash screen ile karşılaşıyorum miui 9 da eski sürümleri kullaniyordum sistem uygulamalarinin ama miui 10 da henüz çözüm bulamadim. Bununla ilgili geri bildirim gönderin mutlaka remove splash screen system apps yazmanız yeterli olur herhalde.

Bencede çok saçma bi durum. Sizde msa uygulamasını dondurmayı deneyin belki mıuı 10 da da işe yarar. Cantara hocam demişti denedim işe yaradı. Link2sd uygulaması ile deneyebilirsiniz

Oyla:
Üst Alt