Çözüldü Üstadlara soru Mi9 TE 12/256 ya cepheus global rom?

emraxi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi5 Pro
Konular
11
kıymetli forumdaşlar,

Mi9 TE 12/256 bootloader kilidi süresi doldu ve açtım cepheus global rom atarsam sıkıntı yaşar mıyım ? deneyen kullanan var mı ? yoksa twrp ile EU rom mu yüklemeliyim ?

saygılar

emraxi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi5 Pro
Konular
11
Cansın cantara Hocam :) sende olmasan tabi birde By_Trabzonlu hocam mi9 bölümü öksüz kalacak :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aksilik bu ya yükleyemedi hocam :( fasboot ta kaldı şimdi telefon da açılmıyor özellikle clean all seçtim ve unlock olmamasına dikkat ettim.

Son düzenleme:

emraxi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi5 Pro
Konular
11
Rom u bu sefer bilgisayar in rootuna kopyalayıp bilgisayarin UAC ayarını min. yapıp tekrar denedim ve olumu sonuç aldim çok şükür. Global rom Mi9 TE 12/255 da sorunsuz çalıştığını bende tatbik etmiş bulunmaktayım

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Rom u bu sefer bilgisayar in rootuna kopyalayıp bilgisayarin UAC ayarını min. yapıp tekrar denedim ve olumu sonuç aldim çok şükür. Global rom Mi9 TE 12/255 da sorunsuz çalıştığını bende tatbik etmiş bulunmaktayım
Geçmiş olsun hocam. Kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm, Mi9 için videolu bir kurulum rehberi hazırlamamız lazım gibi görünüyor. 4 saat başka arkadaşlarımız da beklemesinler :)

Üst Alt