Çözüldü Üstadlar Mi 10 Pro

dipebatiq43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 10 Pro
Meslek
Askeri personel
Konular
1
Öncelikle Selamun Aleykum hocalarım, arkadaşlarım ve kardeşlerim
dün gece twrpden yazılım yüklemek için kurcalarken telefonda ne var ne yok komple silindi. Muhtemelen (QCN,EFS,MODEM) hepsi gitti galiba.
daha sonradan twrp ile beceremeyince yapmamaya karar verip fastboot room ile yükledim şuan telefon açık
ancak sim kart takılı hattımı görmüyor hiçbir şekilde yardımcı olursanız ne mutlu.
Not: Telefon kaçak. - BL kilidi açık

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Öncelikle Selamun Aleykum hocalarım, arkadaşlarım ve kardeşlerim
dün gece twrpden yazılım yüklemek için kurcalarken telefonda ne var ne yok komple silindi. Muhtemelen (QCN,EFS,MODEM) hepsi gitti galiba.
daha sonradan twrp ile beceremeyince yapmamaya karar verip fastboot room ile yükledim şuan telefon açık
ancak sim kart takılı hattımı görmüyor hiçbir şekilde yardımcı olursanız ne mutlu.
Not: Telefon kaçak. - BL kilidi açık
İmei görünüyor mu telefonda hocam kontrol ettiniz mi

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Hanği romu yüklediniz.fastbootdan yükleme yaptıysanız globsl room olmalı global roomlarda hat teke düşüyor

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dipebatiq43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 10 Pro
Meslek
Askeri personel
Konular
1
Hanği romu yüklediniz.fastbootdan yükleme yaptıysanız globsl room olmalı global roomlarda hat teke düşüyor

Hocam EEA EU Rom yükledim fastboottan V12.0.1.0.0 - ama hattı hangisine takarsam takayım hiç görmüyor muhtemelen modem dosyaları falanda gitti hepsi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İmei görünüyor mu telefonda hocam kontrol ettiniz mi
imei 1 adet gözüküyor ancak modem dosyaları falan herşey gitti muhtemelen hocam çünkü twrp yi iiyi kurcaladım galiba

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Hocam twrp den format data yapın yeniden başlattan recovery modda başlatın. Twrp içerisinden bağla seçeneğinden mtp etkinleştir deyip telefonu bilgisayara bağlayın. linkteki romu indirip twrp klasörüne atın ve yükleyin.

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Hocam EEA EU Rom yükledim fastboottan V12.0.1.0.0 - ama hattı hangisine takarsam takayım hiç görmüyor muhtemelen modem dosyaları falanda gitti hepsi

imei 1 adet gözüküyor ancak modem dosyaları falan herşey gitti muhtemelen hocam çünkü twrp yi iiyi kurcaladım galiba
Global room yüklemişsiniz forumda bu romu yükleyenler oldu ve problem yaşadılar.Bu romu twrp.den yükleyin

dipebatiq43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 10 Pro
Meslek
Askeri personel
Konular
1
deniyecem şi
Hocam twrp den format data yapın yeniden başlattan recovery modda başlatın. Twrp içerisinden bağla seçeneğinden mtp etkinleştir deyip telefonu bilgisayara bağlayın. linkteki romu indirip twrp klasörüne atın ve yükleyin.
deniyeceğim şimdi hocam cok sagolun

dipebatiq43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 10 Pro
Meslek
Askeri personel
Konular
1
Global room yüklemişsiniz forumda bu romu yükleyenler oldu ve problem yaşadılar.Bu romu twrp.den yükleyin

sağolun hocam tek tek deniyeceğim hangisi olursa inşallah düzelir

Hocam twrp den yuklerken install diyip zip dosyasini gostererek mi yukleyecegim yoksa recovery den mi

Son düzenleme:

dipebatiq43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 10 Pro
Meslek
Askeri personel
Konular
1
Hocam dediğiniz gibi twrpden format data yapıp twrp klasörü kaldı sadece onun içine attım dosyayı twpr installdan yükledim düzeldi şuan 2sim de çalışıyor düzeldi vallahi bide telefon msj vs. uygulamalar xiaominin uygulaması çok sağolun Allah razı olsun bidaha da kurcalamam :)

Üst Alt