Yardım Üst Çubuk Pil Göstergesi Sorunu?

Katarina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ato
Cihazım
Mi Max 3
Konular
7
Merhaba, ROM Falan Kullanmıyorum Üst Çubuk Göstergesi Sarj %76 Olmasına Rağmen %100 Göstermektedir Ek'lerde Ekledim Sorun Düzelse İyi Olur İyi Çalışmalar Dilerim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

@Skorpi Hocam Yardımcı Olursanız Sevinirim Mıuı 11 Güncellemesi Almadan 1,2 Defa Yapmaktaydı Çok Sık Olmuyor

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Gerçi Skorpi hocamıza yazmışsınız ama mesajınızı pek anlamadım. ROM kullanmıyorum derken neyi kastettiniz? Rom olmadan cihaz açılmazki. Rom denen şey cihazın işletim sistemidir. Aynı Windows, Linux gibi. Bunlar olmadan cihazlar açılamazlar.
Sorun düzelse iyi olur yazmışsınız. Sizce bu cümle biraz tehditvari bir cümle olmamış mı? Ayrıca bu konuda Skorpi hocam ne yaparak sorunu düzeltebilir merak ettim doğrusu.

Oyla:

Katarina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ato
Cihazım
Mi Max 3
Konular
7
ROM falan bilmiyorum sadece forumu sıkı takip ediyorum ROM'ları görüyorum twrp falan yükleyerek yapılıyor, 2.'si benim için bir sıkıntı yok sadece bildirmek için konu açtım, 3.'si skorpi yetkilisini takip ediyorum sadece onu etiketlemek istedim konuyu neden tehditvar cümlesine çektiniz onuda anlamadım.

Oyla:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Custom ROM kullanmıyor, official ROM kullanıyorsunuz.
Cihazın BL Kilidi de kapalı yüksek ihtimalle.
Cihazı fabrika ayarlarına döndürme şansınız var mı? Bu sorun ne zaman başladı ve diğer şarj simgelerinde de aynı sorun var mı?

Oyla:

Katarina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ato
Cihazım
Mi Max 3
Konular
7
Custom ROM kullanmıyor, official ROM kullanıyorsunuz.
Cihazın BL Kilidi de kapalı yüksek ihtimalle.
Cihazı fabrika ayarlarına döndürme şansınız var mı? Bu sorun ne zaman başladı ve diğer şarj simgelerinde de aynı sorun var mı?
Merhaba, Öncelikle çok teşekkür ederim anlayışınız için fabrika ayarlarına döndürmüştüm ilk kez yaşadığımda fakat devam etmekte ve sadece üst çubuk'da olmaktadır.

Oyla:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Merhaba, Öncelikle çok teşekkür ederim anlayışınız için fabrika ayarlarına döndürmüştüm ilk kez yaşadığımda fakat devam etmekte ve sadece üst çubuk'da olmaktadır.
Şuan kullanmış olduğunuz cihaz Mi Max 3, cihaza ait kullanmış olduğunuz ROM bilgisini paylaşırsanız aynı ROM'u kullanan arkadaş varsa o da kontrol etsin. Belki de genel bir sorun olabilir. Siz şimdilik % ifadelerini kullanan simgeyi kullanınız.

Oyla:
Üst Alt