Yardım USB Görmüyor

Outis1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
A2
Konular
2
Arkadaşlar allahın belası android 10'dan kurtulamıyorum yardım edin. Android 9'dayken bilgisayarımı görüyordu, ama şimdi görmüyor. Belki kablodandır dedim yeni Baseus kablo aldım hâlâ çalışmıyor, bilgisayar değiştirdim yine olmuyor. Sürücüleri kurdum yine görmüyor. İğne ve kürdan ile soketteki tozları çıkardım temizledim ama hala görmüyor. Şarj oluyor fakat USB seçenekleri falan bildirimlerde çıkmıyor, geliştiri seçeneklerinden dosya aktarımını seçiyorum ama yine görmüyor.

Goi09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco f3
Konular
45
Arkadaşlar allahın belası android 10'dan kurtulamıyorum yardım edin. Android 9'dayken bilgisayarımı görüyordu, ama şimdi görmüyor. Belki kablodandır dedim yeni Baseus kablo aldım hâlâ çalışmıyor, bilgisayar değiştirdim yine olmuyor. Sürücüleri kurdum yine görmüyor. İğne ve kürdan ile soketteki tozları çıkardım temizledim ama hala görmüyor. Şarj oluyor fakat USB seçenekleri falan bildirimlerde çıkmıyor, geliştiri seçeneklerinden dosya aktarımını seçiyorum ama yine görmüyor.
bu süre içerisinde pcnizin işletim sistemini değiştirdiniz mi?

Oyla:

Outis1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
A2
Konular
2
Hayır hocam Windows 10. eğer sizinkide android 10 ise çalışıyor mu usb dener misiniz?

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek