Recovery Unroot Yapma

kyrnmstf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
28
Twrp'den Unroot yapınca telefonum açılmıyor 3 kere sıfırdan mi flash ile rom atmak zorunda kaldım çözümü nedir?

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
magisk modülü yüklüyorsanız yada rootlu çalıştırdıığınız bir sistem uygulaması varsa rootu kaldırınca açılmayabiliyor. 3 kez mi flash ile rom attığınıza göre tahminimce rom attıktan sonra root yapıp birşeyleri değiştiriyorsunuz. sebebi budur. bu arada unroot sonrası açılmayan cihazı twrp üzerinden tekrar magisk kurarak açılmasını sağlayabilirsiniz tekrar rom atmanıza gerek yok. yada en baştan hiç root yapmayacaksınız

kyrnmstf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
28
magisk modülü yüklüyorsanız yada rootlu çalıştırdıığınız bir sistem uygulaması varsa rootu kaldırınca açılmayabiliyor. 3 kez mi flash ile rom attığınıza göre tahminimce rom attıktan sonra root yapıp birşeyleri değiştiriyorsunuz. sebebi budur. bu arada unroot sonrası açılmayan cihazı twrp üzerinden tekrar magisk kurarak açılmasını sağlayabilirsiniz tekrar rom atmanıza gerek yok. yada en baştan hiç root yapmayacaksınız
Evet romdan sonra bir kaç program için tekrar root atmak zorundayım ancak sürekli rootlu olmasını istemiyorum o yüzden unroot yapıyordum ancak bu seferde bu sorunla karşılaşıyorum

gurhayta88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tayfun
Cihazım
redmi note 9s
Konular
0
telefon açılmıyor root kaldıramıyorum odin programı görmüyor flashlıyamıyorum güncelleme yapıldı daha açılmadı telefon böyle kaldı

Üst Alt