Recovery [Android Q - Pie][UNOFFICIAL]PitchBlack Recovery Mİ 8 SE Fastboot Yükleme

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Costum rom ve eu beta rom arasında sorunsuz gidip geldim ,twrp yerine tavsiye ederim

Buda twrp sadece teması farklı = ) 1227 aslında versiyonu özelleştirme eklenmiş hali ama twrp nin yerini tutmayacaktır.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
bir şey sormak istiyorum cihazda hiç twrp olmadan kurulum olur mu yoksa önce twrp mi kurmak gerekli

mhmtnsyz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
0
ben şimdi bunu kurup, pixel kullanmayı düşünüyorum. şayet memnun kalmazsam miui 11'e geçişte sıkıntı yaşar mıyım? çünkü başka bir twrpde sıkıntı yaşamıştım. twrp filan kaybolmuştu. sonra tekrar çin romu filan yüklemek zorunda kalmıştım. o yüzden sordum :)

bir de öncesinde herhangi bir twrp kurmadan direkt pc üzerinden kurabilirim di mi?

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
ben şimdi bunu kurup, pixel kullanmayı düşünüyorum. şayet memnun kalmazsam miui 11'e geçişte sıkıntı yaşar mıyım? çünkü başka bir twrpde sıkıntı yaşamıştım. twrp filan kaybolmuştu. sonra tekrar çin romu filan yüklemek zorunda kalmıştım. o yüzden sordum :)

bir de öncesinde herhangi bir twrp kurmadan direkt pc üzerinden kurabilirim di mi?

Geçişlerde herhangi bir sorun yaşamazsınız pc üzerinden kurulum yapabilirsiniz

Üst Alt