Recovery [Android Q - Pie][UNOFFICIAL]PitchBlack Recovery Mİ 8 SE Fastboot Yükleme

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Hocam bu recovery 3.3.1-1227 ve 1217 sürümlerinde uyumlu bir şekilde çalışmaktadır ben Pitch Black recovery ile onlarca rom değiştirdim 4lu wipe yaparak eu stabilden, eu betaya, aosp romdan, tekrar eu gibi gibi şuana kadar sizin dediğiniz gibi bir problemle asla karşılaşmadım enterasan bir sorun sizinkisi.
O zaman sorunu bulduk. Bendeki twrp 3.3.0 - 0423 tü ondan kaynaklı olabilir. Geliştirici ile görüşüp pbrwp ekibi buna bir düzeltme getirebilirler belki

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
O zaman sorunu bulduk. Bendeki twrp 3.3.0 - 0423 tü ondan kaynaklı olabilir. Geliştirici ile görüşüp pbrwp ekibi buna bir düzeltme getirebilirler belki

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geliştiriciler ile sürekli muhabbet halindeyiz sorun yok o konuda hocam :) bu ve bunun gibi sorunları ileriyorum bir sonraki güncelleme ile inşallah düzelecektir :)

Msuha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
5
Hali hazırda kullanmış oldugunuz twrp sürümü nedir ?
1102 yüklü idi zipi indirdim yonergedeki gibi flasladim ama mi yazısında kaldı.sonra aç kapa aç kapa yaptım yine mi yazısında kalıyordu.sonra kendiliğinden açıldı.kontrol ettim twrp gitmiş şu an telefonda twrp yok.mi yazısında kalıyor ama kendiliğinden telefon açılıyor reiwa fastnoot tan twrp flasla dedi onu yaptiracam yarın telefoncudan

TEKE

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kıtkat
Cihazım
Mi8Se
Meslek
çaycı
Konular
1
Bugün miyu 10.3.1 ve twrp 3.3.0 - 0423 ile önce piçblack recoverye geçtim ardından da miyu 10.3.2 ye sorunsuz geçtim ve twrp (piçblack) silinmedi rom da sorunsuz kuruldu.

fbvirtue

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
mi8se
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

NOT: PitchBlack recovery sadece twrp 1227 ve 1217 sürümlerinde çalışmaktadır.

Yeni bir konu ile karşınızdayım efsanelerin efsanesi Pitchblack Recovery unoffical olarak portlanmıştır.
Güncelleme gelmiştir ve şuanda fastboot modunda bilgisayar üzerinden kurulum yapılmaktadır.

Sürüm Bilgisi
Kod:
TWRP sürümüne göre: 3.3.1
PitchBlack sürümü: 2.9.0
Desteklenen Cihaz : Sirius ( Mİ 8 SE )
Durum: Beta
Oluşturuldu: 2019/06/23
Son Güncelleme: 2019/06/27
Yapımcı: zakwanPHG

• Tiz ve Tiz olmayan ROM'ları destekler
  • Kaynaklardan inşa edilen güncel Pasta çekirdeği
  • Değişken desenli tam koyu tema
  • Yeniden düzenlenmiş menüler
  • MIUI OTA desteği
  • DM Verity'yi devre dışı bırak
  • AromaFM'yi varsayılan dosya yöneticisi olarak kullanın
  • Çeşitli araçları bulundurmaktadır
  • Bir cihazın tüm değişkenleri için üniversal flash özellikli dosya
  • Birçok hata düzeltmesi, optimizasyon ve daha fazlası

Kurulum

-Pitchblack Recovery.zipi Telefonunuza İndirin

-Mevcut'da kullanmış olduğunuz twrp modunda telefonu başlatın

-İnstalle girip PitchBlack.zipi flaşlayın

-Kurulumdan sonra cihaz recovery modda tekrar başlayacaktır

-ve Pitchblack Recovery kurulmuş olacaktır

-Keyfini çıkarın

Bilgisayardan Kurulum

-Bu işlemler için bootloader kilidinizin açık olması gerekmektedirstop~~

-Xiaomi Driverini İndirip Bilgisayarınıza kurunuz Link

-Telefonun Geliştirici Seçeneklerinden Usb Hata Ayıklamayı etkinleştiriniz

-PitchBlack ve PitchBlack İnstaller ikisinide İndirin

-PBRP-Installer-master.zip masaüstüne çıkartınız çıkarttıktan sonra pbinstallerin olduğu dosyaya PitchBlack-sirius zipini kopyalayın

-En son böyle olacak

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

-Kopyaladıkdan sonra pbinstaller.bat çalıştırın ve telefonunuzu fastboot modunda bilgisayarınıza bağlayın

-------Telefonu fastboot moduna almak için ses tuşlarından ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basınız

-Telefonunuz bilgisayar tarafından görüldükden sonra pbinstaller.bat sayfasına gelip entere basınız

-ve Pitchblack Recovery kurulmuş olacaktır.

-Keyfini çıkarın

İndir

Twrp 1227 surumu vardı ve Twrp üzerinden flashladim. Pitchblack ekranında takılıyor. Şu işi düzgün yapın arkadaşım. İnsanları ugrastirmayin. Allah'tan telefon kapatıp açınca açılıyor.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Twrp 1227 surumu vardı ve Twrp üzerinden flashladim. Pitchblack ekranında takılıyor. Şu işi düzgün yapın arkadaşım. İnsanları ugrastirmayin. Allah'tan telefon kapatıp açınca açılıyor.

Merhaba ,

Burası gönüllü yapılan ve idare edilen bir platform öncelikle paralı hizmet almıyorsunuz ki yargılama yapma hakkınız olsun , Kimse burada garantili hizmet vermemektedir.

Bunun dışında yanlış sürüm twrp yüklüyorsunuz , bu sebeple çalışmaması normal , kullandığınız rom ile uyumsuz bu twrp , Rom versiyonuna göre Twrp kurmalısınız.onuda buradan öğrene bilirdiniz hala öğrene bilirsiniz ,

Rehber - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Update ve Sıfırlama/Gcam/Volte/Netflix)

Bu konuda ki not kısmını okuya da bilirdiniz , Orada hangi sürümde çalıştığı yazmaktadır.
Evet twrp çalışmaz ise roma bir şey olmaz telefon çalışacaktır merak etmeyin ,

fbvirtue

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
mi8se
Konular
3
Merhaba ,

Burası gönüllü yapılan ve idare edilen bir platform öncelikle paralı hizmet almıyorsunuz ki yargılama yapma hakkınız olsun , Kimse burada garantili hizmet vermemektedir.

Bunun dışında yanlış sürüm twrp yüklüyorsunuz , bu sebeple çalışmaması normal , kullandığınız rom ile uyumsuz bu twrp , Rom versiyonuna göre Twrp kurmalısınız.onuda buradan öğrene bilirdiniz hala öğrene bilirsiniz ,

Rehber - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Update ve Sıfırlama/Gcam/Volte/Netflix)

Bu konuda ki not kısmını okuya da bilirdiniz , Orada hangi sürümde çalıştığı yazmaktadır.
Evet twrp çalışmaz ise roma bir şey olmaz telefon çalışacaktır merak etmeyin ,
Güzel kardeşim stabil surum kullanıyorum.10.3.1 1227 kullanmanın sebebi bu. Doğru sürüm kullanıyorum yani. Beta kullanmayali yıl oldu. Android pie yüklü. Postun ilk sayfasında 1227 ve 1117 ile uyumludur yazıyor. Ona istinaden kurmaya çalıştım. Bu Twrp sürümleriyle her defasında uğraşmaktan herkes gibi bende bıktım. Bir de şimdi bunla da ugrasinca insanın ister istemez sinirleri bozuluyor. Neyse biraz sert bir yorum yaptim. Kusura bakmayın. Selametle

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Güzel kardeşim stabil surum kullanıyorum.10.3.1 1227 kullanmanın sebebi bu. Doğru sürüm kullanıyorum yani. Beta kullanmayali yıl oldu. Android pie yüklü. Postun ilk sayfasında 1227 ve 1117 ile uyumludur yazıyor. Ona istinaden kurmaya çalıştım. Bu Twrp sürümleriyle her defasında uğraşmaktan herkes gibi bende bıktım. Bir de şimdi bunla da ugrasinca insanın ister istemez sinirleri bozuluyor. Neyse biraz sert bir yorum yaptim. Kusura bakmayın. Selametle

Verdiğim konudaki tool ile normal twrp kurmayı deneye bilirsiniz ,

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Costum rom ve eu beta rom arasında sorunsuz gidip geldim ,twrp yerine tavsiye ederim

Üst Alt