İnceleme Unofficial Crdroid inceleme

• Konbuyu başlatan Üye silindi 265308
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 298
Ü

Üye silindi 265308

Guest
Merhaba.
Cihazım için unofficial crdroid kullandım
Deneyimlerim:
Ben resmi Note 10 s kullanıyorum.
crDroid +root yüklü.
crDroid: crDroid, LineageOS'u temel alan özelleştirilmiş bir Android çatalıdır. Android 10, Android 11, Android 12.1 ve Android 13 özel ROM'ların resmi olmayan sürümlerini sunan ilk şirketlerden biridir.
crDroid özelleştirmesi bol hızlı cihazı isindirmayan bir romdur.
crDroid birçok ROM gibi saf Android arayüzüne sahip. Arayüz oldukça sade ancak diğer ROM'lardan farklı olarak ayarlarda birçok özelleştirme seçeneği mevcut. crDroid ekibi destekledikleri bütün cihazlar için her ay güncelleme garantisi sunuyor. Bu sayede cihazınız güncel kalıyor.
CrDroid'in arayüzü nasıl?
Güncel desteklenen cihazlar için şu anda A13 var. Arayüzün nasıl olduğuna siz karar verin, işte bazı ekran görüntüleri. Dilerseniz daha fazla ekran göruntusune internetten ulaşabilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Eksiler.
-Yavas şarj.
-Parmak izi okumuyor.
-Sosyal medya platformunda dönüyor uygulamayı yeniden başlatmak gerekli.
-Arama geldiğinde sesi dışarıdan veriyor geri düzeltmek için uğraşmak gerek her seferde.
-Acilma animasyonu çok yavaş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Merhaba.
Ben resmi Note 10 s kullanıyorum.
crDroid +root yüklü.
crDroid: crDroid, LineageOS'u temel alan özelleştirilmiş bir Android çatalıdır. Android 10, Android 11, Android 12.1 ve Android 13 özel ROM'ların resmi olmayan sürümlerini sunan ilk şirketlerden biridir.
crDroid özelleştirmesi bol hızlı cihazı isindirmayan bir romdur.
crDroid birçok ROM gibi saf Android arayüzüne sahip. Arayüz oldukça sade ancak diğer ROM'lardan farklı olarak ayarlarda birçok özelleştirme seçeneği mevcut. crDroid ekibi destekledikleri bütün cihazlar için her ay güncelleme garantisi sunuyor. Bu sayede cihazınız güncel kalıyor.
CrDroid'in arayüzü nasıl?
Güncel desteklenen cihazlar için şu anda A13 var. Arayüzün nasıl olduğuna siz karar verin, işte bazı ekran görüntüleri. Dilerseniz daha fazla ekran göruntusune internetten ulaşabilirsiniz.

Eksiler.
-Yavas şarj.
-Parmak izi okumuyor.
-Sosyal medya platformunda dönüyor uygulamayı yeniden başlatmak gerekli.
-Arama geldiğinde sesi dışarıdan veriyor geri düzeltmek için uğraşmak gerek her seferde.
-Acilma animasyonu çok yavaş.
Bunlar cihaza özel bir sorunlar ve ek olarak crdroid hızlı şarj yapıyor.Açılma animasyonu da hariç diğer eksiler sizin cihaza özel sorunlardır.Düzenleme yapınız.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Bunlar cihaza özel bir sorunlar ve ek olarak crdroid hızlı şarj yapıyor.Açılma animasyonu da hariç diğer eksiler sizin cihaza özel sorunlardır.Düzenleme yapınız.
Düzelttim hocam unofficial olduğunu unofficial yukleyecekler için bilgi olsun dedim

Üst Alt