Yardım Unlock ile ilgili problem

brabbit

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi MI 5S
Konular
22
Herkese iyi akşamlar. Cihazımı unlock yapmak istiyordum. Siteye girdim fakat karşıma form çıkmadan direk "Mi Unlock" programı download sayfası çıktı. Normalde unlock izni olan kişilerde bu sayfa açılıyor. Unlock iznim olduğunu varsayarak devam ettim işleme. OEM ve Hata ayıklama açık vaziyette unlock yapmayı denedim fakat %50de hata verdi. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor? İzin almam gerekiyorsa şayet form sayfasına ulaşamadan nasıl yapacağım bunu?

ahmetdogru42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Mix
Konular
0
İzin almanıza gerek yok telefondan telefona mi hesabınız ile giriş yapın ve ardından geliştirici seceneklerini aktif hale getirin sonra OEM kilit açma ve bootloader kilit açmayı aktif yapin ardindan mi unlock programı ile başvurunuz

Oyla:

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Herkese iyi akşamlar. Cihazımı unlock yapmak istiyordum. Siteye girdim fakat karşıma form çıkmadan direk "Mi Unlock" programı download sayfası çıktı. Normalde unlock izni olan kişilerde bu sayfa açılıyor. Unlock iznim olduğunu varsayarak devam ettim işleme. OEM ve Hata ayıklama açık vaziyette unlock yapmayı denedim fakat %50de hata verdi. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor? İzin almam gerekiyorsa şayet form sayfasına ulaşamadan nasıl yapacağım bunu?

Mi unlock ile açarken şu kadar saat sonra tekrar deneyin diyor. O saat gectikten sonra açabilirsiniz.

Oyla:

brabbit

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi MI 5S
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar cihazın bootloader kilidi zaten açıkmış. İlginçtir ki daha önce hiç açma girişiminde bulunmadım. Bu yüzden %50de durup "Cihaz zaten kilitli değil" ibaresi çıkıyor. Eğer bu tarz bir durum yaşayan olursa aklında bulunsun.

Oyla:

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33