Yardım Unlock 168 saat sınırı.

Ferid.ibrahim0v

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferid
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global stabil rom
Telefon Modeli
Redmi Note 5 whyred
Bootloader Kilidi
Kapalı
Oncelikle merhaba. Ben neredeyse 2 aydır Unlock işlemi uygulamak için çalışıyorum. Ama her defasında ya 168 saat ya da 360 saat uyarısı verıyor. Forumdakı bütün yazılanları denedım ancak hiç bir sonuç vermiyor. Lütfen yardım edin. Telefonum Redmı Note 5 global stabıl sürüm. Şimdi kullandığım mi hesabında daha önce unlock twrp ve magisk işlemı yapmıştım. Sonra stock global rom yüklemişdim. Şimdi ise unlock yapamıyorum.

tamer227

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
TAMER
Cihazım
Xaomi mi5 64
Konular
1
Birincisi 168 saat verdiği andan itibaren,cihaza rom kurma,mi hesabından çıkış yapma,fabrika ayarlarına döndürme ve mi hesap şifresi değiştirme,Bu 168 saat içinde bunlardan birini yaptıysan ondan dolayı sana tekrar tekrar süre veriyor.

Oyla:

Sado6464

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kenan
Cihazım
Red note 7
Konular
0
Ben botloader kilidini acdim fakat kaç saat süre verdini nerden bilebilir yardımcı olursanız sevinirim

Oyla:

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Ben botloader kilidini acdim fakat kaç saat süre verdini nerden bilebilir yardımcı olursanız sevinirim
Kilidi açtıysanız size süre vermemiş demektir. Verilen süre kilidi açmak için beklenmesi gereken süre oluyor. Siz kilidi açtıysanız beklenmesi gereken süreye takılmadığınız anlamına gelir.

Oyla:
Üst Alt