Soru unhandled flag wrapped key

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Selamlar hocalarim, mi 9t pro telefonumda eu.rom yüklüdür. Daha oncesinde global romda twrp kullanirken boyle yazi gormedim. Ama eu.rom kurduktan sora baslikta belirttiğim yazi goze carpmaktadir. Herhangi bir aksiyonda engelleyici bi durum yoktur. Guncelleme yaparken, yada biseyler kurarken sorun teskil etmedi ama neden boyle bir yazi cikiyo anlamis değilim ayrica, her twrp ye giriste bende ekran sifremi istiyor, oncesinde boyle biseyde yoktu, gecenlerde eu.rom a geçerken 5wipe yaptim bunun icinde system de dahildi. Telefon fastboot modunda kaldi twrp yede girmiyordu sadece fastboot aciliyordu, daha sora forumdaki bilgiler araciliği ile yanlis hatirlamiyorsam twrp yi vbmeta.img diye bi dosya sayesinde (dosyanin ismini yanlis yazmista olabilirim) geri açip rom flashlamistim. Ondan sora twrp de belirttiğim yaziyi gordum acaba onunla bağlantisi varmi? Twrp yi tekrar kurmam mi lazim?

Ekli dosyalar

• IMG_20200118_021239.jpg
    IMG_20200118_021239.jpg
    104,9 KB · Görüntüleme: 30

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Selamlar hocalarim, mi 9t pro telefonumda eu.rom yüklüdür. Daha oncesinde global romda twrp kullanirken boyle yazi gormedim. Ama eu.rom kurduktan sora baslikta belirttiğim yazi goze carpmaktadir. Herhangi bir aksiyonda engelleyici bi durum yoktur. Guncelleme yaparken, yada biseyler kurarken sorun teskil etmedi ama neden boyle bir yazi cikiyo anlamis değilim ayrica, her twrp ye giriste bende ekran sifremi istiyor, oncesinde boyle biseyde yoktu, gecenlerde eu.rom a geçerken 5wipe yaptim bunun icinde system de dahildi. Telefon fastboot modunda kaldi twrp yede girmiyordu sadece fastboot aciliyordu, daha sora forumdaki bilgiler araciliği ile yanlis hatirlamiyorsam twrp yi vbmeta.img diye bi dosya sayesinde (dosyanin ismini yanlis yazmista olabilirim) geri açip rom flashlamistim. Ondan sora twrp de belirttiğim yaziyi gordum acaba onunla bağlantisi varmi? Twrp yi tekrar kurmam mi lazim?
Kendini işlenmemiş olarak görüyor. Yüksek ihtimalle vbmeta ile yüklendiği için sorun teşkil etmez dediğiniz gibi işlemleri yaparsanız ama bunu görmek istemiyorsanız twrp sürümünü değiştirmeyi deneyin veya aynı sürümü twrp üzerinden tekrar IMG dosyasi yükleyerek sorun çözülebilir :)

Oyla:

shadyre36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 9 t
Konular
0
magisk v20.3 yüklerken bende de bu yazı çıkıyor neyde hata olabilir magisk yüklüyorum. telefon baştan başlatılıyor ama mıuı ekranında kalıyor açılmıyor 2 kere flashdım telefonu yardımcı olursanız sevinirim

Oyla:
Üst Alt