Yardım unfortunately system ui has stopped

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Redmi Note 5A (UGGLITE)
BL Kilidi açık
Global cihaz
En son çıkan Eu 9.3.14 beta rom yüklemek istedim
ADB driverler kurulu Pc den TWRP yükledim , sürekli yaptığım gibi otg den usb belleğe attığım eu romu twrp ile kurdum
Kurulum bitti ama ana ekran kendiliğinden kapanıp açılmaya başladı , geri dönüp twrp den dalvik cache temizledim sistem yeniden başladı ama durum aynıydı.
Tekrar fasboot kuruluma geçip cihazı global stabil sürümle flashladım , herşey normal
Twrp kurdum 4 cache yaptım hatta veriyi biçimlendirdim , sistemi yeniden başlattım
kurulum bittiğinde wifi/aktivasyon ekranı geldiğinde unfortunately system ui has stopped hatası verdi , cancel dedim dinlemedi . send dedim dinlemedi.
Şimdiyse fastboottan global 9.3.14 romu flashladım , herşey normal görünüyor.
İşin özü (Daha önce defalarca yüklediğim) eu beta romu yükleyemedim , nasıl çözebilirim.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Redmi Note 5A (UGGLITE)
BL Kilidi açık
Global cihaz
En son çıkan Eu 9.3.14 beta rom yüklemek istedim
ADB driverler kurulu Pc den TWRP yükledim , sürekli yaptığım gibi otg den usb belleğe attığım eu romu twrp ile kurdum
Kurulum bitti ama ana ekran kendiliğinden kapanıp açılmaya başladı , geri dönüp twrp den dalvik cache temizledim sistem yeniden başladı ama durum aynıydı.
Tekrar fasboot kuruluma geçip cihazı global stabil sürümle flashladım , herşey normal
Twrp kurdum 4 cache yaptım hatta veriyi biçimlendirdim , sistemi yeniden başlattım
kurulum bittiğinde wifi/aktivasyon ekranı geldiğinde unfortunately system ui has stopped hatası verdi , cancel dedim dinlemedi . send dedim dinlemedi.
Şimdiyse fastboottan global 9.3.14 romu flashladım , herşey normal görünüyor.
İşin özü (Daha önce defalarca yüklediğim) eu beta romu yükleyemedim , nasıl çözebilirim.
Reboot öncesi Magisk flesleyin EU yüklediğiniz de

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Reboot öncesi Magisk flesleyin EU yüklediğiniz de

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
Yapamadım hocam
Dediğiniz gibi twrp ekranında eu beta romu yükledim restart yapmadan magisk 16 flashladım
Sonuç değişmedi
garip olan bir önceki eu beta rom ve eu kararlı sürümü yüklüyorum , hiç bir sorun çıkmıyor
Galiba eu 9.3.14 de bir anormallik var
Şuan global beta 9.3.14 kullanıyorum
ondada sıkıntı yok

Üst Alt