Haber UMIDIGI, 48 MP Arka Kameralı Telefonu S3 Pro'yu Duyurdu

kocali07

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
RedMi Note 5 AI
Meslek
Depo Sorumlusu
Konular
87
UMIDIGI, 48 MP Arka Kameralı Telefonu S3 Pro'yu Duyurdu

Diğer firmalar telefona kamera koyarken kendisi kameraya telefon koyma yolunu izleyen UMIDIGI, yeni telefonu S3 Pro’yu duyurdu.

Son yıllarda akıllı telefon kameraları hem özellik olarak gelişti hem de sayıca arttı. Artık dört kameralı, beş kameralı modeller konuşuluyor. Eskiden yan özellik olarak kabul edilen kameralar artık insanların karar vermesini doğrudan etkiliyor, reklam kampanyaları ise kameraları öne çıkaracak şekilde yapılıyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

UMIDIGI S3 Pro da kameralara odaklanmış bir telefon. Arka kamera olarak Sony’nin 48 MP’lik amiral gemisi kamerası IMX586 kullanan cihaz, bu kameraya destek olması için de 12 MP’lik bir telefoto kameraya sahip. Ön tarafta yer alan kamera ise 20 MP çözünürlüğündeki Sony IMX376.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

S3 Pro’nun bataryası ise 5150 mAh. Cihazın ön tarafında 6.3 inçlik Full HD+ damla çentikli ekran bulunuyor. Cihazın arka tarafı ise seramik olacak ve tasarımı, ele daha iyi oturması için kıvrımlı olarak yapılacak. UMIDIGI’den gelen açıklamalara göre bu modelde 3.5 mm kulaklık girişi korunacak. Cihazın içinde ise Helio P70 işlemci, 6 GB LPDDR4X RAM ve 128 GB hafıza bulunuyor. Modelin işletim sistemi Android 9 Pie olacak. Cihazın fiyatı ve satış yerleri ilerleyen zamanlarda açıklanacak.

webtekno

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
İstersen apsc sensörü koy. Algoritması tutmayınca ne olur. millet raw editleme işine mi girecek.

Üst Alt