Sohbet Ucuz ve kaliteli güneş gözlüğü almak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Başlıkta belirttiğim gibi gözlerimi bozmayacak ucuz ama dayanıklı güneş gözlüğü nerden alabilirim maksimum 60-90 verebilirim

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Ucuz butun gunes gozlukleri uzun vadede gozunuze zarar verecektir hocam. Gunes gozlugu konusunda f/p durumu malesef yok. Ucuza aldiginiz gunes gozlunu direkt gunes isigi altinda kullanmamaya ozen gostermeniz gerekir.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Kış aylarında Hepsiburada üzerinde çeşitli Rayban modelleri oluyor.Severmisiniz bilmiyorum ama 150 TL bandında kullanışlı çok gözlük modeline denk geldim.

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
Gözlerinin değeri ne kadar sence. Sen hiç hayayın boyunca normal gözlükle dolaştın mı? Gözlük olmadan otobüse dolmuşa binmenin ne kadar zor, kışın buharlaşan camlardan önünü görememenin zorluğunu, uykudan uyanınca saati merak edip bakınca görememenin nasıl bir şey olduğunu bilsen o güzelim sağlıklı gözlerine kıyıp dandik gözlük kullanmazdın. Ben kendimi bildim bileli taki 2007 yılında canıma tak ettikten sonra 2 ameliyat olup gözlük kullanmamaya başladım. Kendime 5 yıl önce 350tlye eşime ise geçen sene 600tlye rayban gözlüğü malum reklamları olan firmadan aldık.

Yani gözlerinin hiç değeri yoksa buyur git al kullan. Ama önce gözleri bozuk birinin gözlüklerini bir dakika tak ya da gözlerine bez bağla ve evde 10dk dolaş. Empati yap sadece.
Biraz uzun oldu kusura bakmayın...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kış aylarında Hepsiburada üzerinde çeşitli Rayban modelleri oluyor.Severmisiniz bilmiyorum ama 150 TL bandında kullanışlı çok gözlük modeline denk geldim.
İyi güvenilir satıcı değilse o fiyata sahtesini alırsın.

ofluily

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilyas
Cihazım
redmi 10 2022
Konular
1
arkadaşım decatlon mağazasında doğa sporcuları için 4 faktör koruma garantili güzel modeller var ben şahsen 4.kategori parlak güneş ve kar için olanı aldım araba kullanırken çok rahat ediyor gözlerim.Yanlız 4.kategori araba kullanmaya uygun değildir diye uyarı yazmışlar nedenini ise kullanıeken anlayabildim tünele vs gibi yerlerde arabanın kadranlarını göremiyorsun ama önemli değil tünelde çıkarırım sanki hep tünellerde gidiyoruz sanki :)

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75

xiaomi alabilirsiniz.

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Gözlerinin değeri ne kadar sence. Sen hiç hayayın boyunca normal gözlükle dolaştın mı? Gözlük olmadan otobüse dolmuşa binmenin ne kadar zor, kışın buharlaşan camlardan önünü görememenin zorluğunu, uykudan uyanınca saati merak edip bakınca görememenin nasıl bir şey olduğunu bilsen o güzelim sağlıklı gözlerine kıyıp dandik gözlük kullanmazdın. Ben kendimi bildim bileli taki 2007 yılında canıma tak ettikten sonra 2 ameliyat olup gözlük kullanmamaya başladım. Kendime 5 yıl önce 350tlye eşime ise geçen sene 600tlye rayban gözlüğü malum reklamları olan firmadan aldık.

Yani gözlerinin hiç değeri yoksa buyur git al kullan. Ama önce gözleri bozuk birinin gözlüklerini bir dakika tak ya da gözlerine bez bağla ve evde 10dk dolaş. Empati yap sadece.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İyi güvenilir satıcı değilse o fiyata sahtesini alırsın.
hocam çok güzel anlattınız şuan harbiden bi garip oldum konu kilit olabilir ucuz bişey almayacağım gerçekten çok haklısınız teşekkür ediyorum saygılar sevgiler

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Yaş itibariyle gözleri bozuk ve sağ gözde %50 den fazla görme kaybı olan biri olarak yazdığınızı ayakta alkışlıyorum ve saygılarımı sunuyorum ve konu sahibinin isteği üzerine konuyu kapatıyorum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt