İpucu Üçüncü Parti Tema Hatası (402) Çözümü hakkında

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bildiğiniz üzere Xiaomi'nin yeni tema mağaza politikası sebeli ile Tema geliştiricilerinin ücretli olarak sunduğu temaların korsan yüklemelerini engellemek amacı ile MIUI 9.5 Sürümleri ile beraber Xiaomi cihazlarımıza harici kaynaktan derlenen temaların ( .Mtz uzantılı ) yüklemesini direk gerçekleştiremiyoruz.

Bu hatayı aşmanın 2 yöntemi mevcuttur.

1. Theme Designer olmak

İlk yöntem cihazınızda aktif kullandığınız MI hesabınız ile Theme Designer platformuna başvuru yaparak Theme designer ön yetkilerine sahip olduktan sonra hazırlayacağınız özgün tema çalışmasını markete yükleyip yayınlanması sürecinin bitişi ile birlikte MI hesabı yetkili Tema Designer hesabı özelliğine kavuşmuş olacaktır.Bu hesaba sahip kişiler MI hesaplarını girdikleri cihazlarda Üçüncü Parti Tema yüklemelerini başarılı şekilde tamamlayabilir.

Tema Designer nasıl olunur ?

Cevap : Tema - MIUI Theme Desinger Türkçe Anlatım

2. Custom Rom kullanımı

Kullandığınız cihazınızın içerisindeki Xiaomi Global Stabil veya Global Beta Rom sürümleri Üçüncü Parti Tema yüklemesine karşı korumalıdır.Cihazınıza çeşitli gönüllü gruplar veya kişiler tarafından derlenen Custom rom dediğimiz yazılım sürümlerinin bir çoğu Üçüncü Parti Tema yüklemelerini denetleyen sistemi bypass ederek oluşturulmaktadır.Bu yazılım sürümlerinden herhangi birini kullanarak Üçüncü Parti Tema Hatası almadan cihazınıza Tema yükleyebilirsiniz.

Custom Rom nedir ?

Cevap : Ana Başlık - Sıkça Sorulan Sorular

Farkları nelerdir ?

Cevap : İnceleme - Muhtelif Rom'ların özellikleri ve farklılıkları

Nasıl ulaşırım ?

Cevap : Custom Romlar

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Elinize sağlık hocam.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Hocam kilit ekranında görünmesini istediğimiz yazıyı üçüncü parti temalarda göstermenin bir yolu var mıdır ?

Üst Alt