Soru Type C Kulaklık Önerisi?

gansoo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
3
Xiaomi Mi Note 3 kullanıcısıyım, kutu içerisinden çıkan kulaklık dönüştürücüsü bozuldu, internet aracılığı ile yenisini almıştım ancak o da 10-15 gün içerisinde bozuldu. Ben de Type C uca sahip bir kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçem fazla yok 60-70 lira dolaylarında, bu fiyatlara bir öneriniz var mı?

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Bütçenize uygun olarak bu modeli tavsiye ederim
Bir ara bende niyetlenip almakdan vazgeçmiştim type c kulaklığı başka bir yerde kullanamayacağım için

Oyla:

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Ben şöyle birşey almıştım. Ses kalitesi gayet güzel. Alma şansınız varsa tavsiye ederim.

Oyla:

Vegax

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
123
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Belki alakasız olucak ama bluetooth kulaklık kullanıyorum çok daha rahat yine de siz bilirsiniz , sürekli kablo bozulmasından dolayı geçtim şu anda çok rahatım

Oyla:

gansoo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
3
Belki alakasız olucak ama bluetooth kulaklık kullanıyorum çok daha rahat yine de siz bilirsiniz , sürekli kablo bozulmasından dolayı geçtim şu anda çok rahatım

Estağfurullah hocam aksine çok alakalı oldu bende bluetooth kulaklık fikrine döndüm biraz düşündükten sonra. Peki yukarıdaki bütçeme göre bir tavsiyeniz var mıdır?

Oyla:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Bluetooth'un sevmediğim yanı şarjı bitmesi ve o an şarkı dinleme isteğinin gelmesi.. Çok fena kriz geçiririm dinlemezsem :D Ve o kulaklık sağ kalmaz

Oyla:

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
20
Benim gibi muziksever iseniz,kulakligi Type C almak kesinlikle bir hata.

O yuzden biraz beklerim derseniz eger 10,15 gune bozulmayip uzun omurlu olacak ceviricileri Aliexpress uzerinden alabilirsiniz.

TRY 25.56 47%OFF | FLOVEME 2 in 1 tipi C adaptörü için Samsung S8 S9 Xiaomi Huawei tipi-C ses şarj adaptörü 3.5mm jack kulaklık Splitter kabloları

TRY 37.38 31%OFF | Baseus USB Tipi C için 3.5mm Jack Kulaklık Adaptörü Için Xiao mi mi 8 6 Huawei Mate 20 P20 pro Tipi-C OTG kablo USB-C USBC Bölücülerin

İlk link FLOVEME 2. Link ise BASEUS'a ait. Her iki urunde mukemmel kalitede olup, aksesuar konusunda UGREEN'den asagi degillerdir. Bu fiyata alabikeceginiz en iyi ceviricilerdir. Hatta en iyileridir.

Oyla:

gorkem03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
görkem
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
15
Estağfurullah hocam aksine çok alakalı oldu bende bluetooth kulaklık fikrine döndüm biraz düşündükten sonra. Peki yukarıdaki bütçeme göre bir tavsiyeniz var mıdır?
Bluedio tn2 kullanıyorum ben önceden de bluetooth kulaklığım vardı ama şarjı 2 saat gidiyordu ve ses kalitesi bağlantı kalitesi idare eder diyeceğimiz düzeydeydi. Ama bluedio gerçekten çok güzel cihaz, 10-12 saat müzik dinleme deneyimi ve muntazam ses kalitesi/ fiyata göre.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
Xiaomi Mi Note 3 kullanıcısıyım, kutu içerisinden çıkan kulaklık dönüştürücüsü bozuldu, internet aracılığı ile yenisini almıştım ancak o da 10-15 gün içerisinde bozuldu. Ben de Type C uca sahip bir kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçem fazla yok 60-70 lira dolaylarında, bu fiyatlara bir öneriniz var mı?
bundan sipariş verdim kendime sende düşünürsen

Oyla:

Vegax

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
123
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğrenci
Konular
3

ben bunu kullanıyorum 6 saat filan gidiyor ,

bu da aynısı daha uygun fiyata buldum

Oyla:
Üst Alt