Yardım Type-C Kablolu Kulakiçi Kulaklık Önerisi

Phismaniyee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa Eren
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global
Telefon Modeli
Xiaomi 13
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba hayırlı günler arkadaşlar Xiaomi 13 Telefonum için kablolu kulaklık önerir misiniz ? Yakında telefonum geliyor fakat kulaklığım yok bu sebeple bir kulaklık almam gerekiyor. Önceliğim Type-C girişli kulaklık olması fakat yoksa da uygun bir dönüştürücü ile Jak girişli diğer kulaklıklara da bakabilirim.Aklımda 2 model var birisi Ugreen Usb-C modeli diğeri ise Samsung AKG kulaklıkları,bunun dışında diğer tavsiyelerinize de açığım ve bekliyorum.
Bütçe 400-700 TL arası.
Tavsiyelerinizi bekliyorum…

Ekli dosyalar

• 9AAE400D-D268-4415-AC99-5F7891DFD8AD.jpeg
    9AAE400D-D268-4415-AC99-5F7891DFD8AD.jpeg
    246,6 KB · Görüntüleme: 6
  • 9DE2E412-FBA5-4B6D-AE75-74BB227F1C08.jpeg
    9DE2E412-FBA5-4B6D-AE75-74BB227F1C08.jpeg
    239,1 KB · Görüntüleme: 6

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
10
Aslında Type-C girişli kulaklıkları bende merak ediyorum, daha iyi ses kalitesi alınabilir belki ama daha önce çok type-c arızası yaşadığım için almadım. vatan da 350 civarı Huawei ve samsung çeşitleri var.

Oyla:

Phismaniyee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa Eren
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında Type-C girişli kulaklıkları bende merak ediyorum, daha iyi ses kalitesi alınabilir belki ama daha önce çok type-c arızası yaşadığım için almadım. vatan da 350 civarı Huawei ve samsung çeşitleri var.
Peki siz hangi tarz kulaklık kullanıyorsunuz hocam? Piyasada çok dazla type-c kulaklık bulunmuyor ne yapacağım bilmiyorum.
Sanırım sağlam bir dönüştürücü ile beraber jak girişli bir kulaklık alacağım…

Oyla:

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
10
Peki siz hangi tarz kulaklık kullanıyorsunuz hocam? Piyasada çok dazla type-c kulaklık bulunmuyor ne yapacağım bilmiyorum.
Sanırım sağlam bir dönüştürücü ile beraber jak girişli bir kulaklık alacağım…
Dönüştürücü artı kulaklık ve bunu dışarıda kullanmak çekilmez olur küçücük bir fazlalık bile sıkıcı olabiliyor. bende dönüştürücü var kulaklıkla birkere dışarı çıktım öyle çirkin bir görüntü oluyorki birdaha kullanmadım.

Oyla:

Phismaniyee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa Eren
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dönüştürücü artı kulaklık ve bunu dışarıda kullanmak çekilmez olur küçücük bir fazlalık bile sıkıcı olabiliyor. bende dönüştürücü var kulaklıkla birkere dışarı çıktım öyle çirkin bir görüntü oluyorki birdaha kullanmadım.
Anladım haklısınız peki dönüştürücü kullanmadan kullanabileceğim ve apple EarPods kablolu kulaklık kalitesinde bir type-c girişli kulaklık önerebilir misiniz hocam ?

Oyla:

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
10
Anladım haklısınız peki dönüştürücü kullanmadan kullanabileceğim ve apple EarPods kablolu kulaklık kalitesinde bir type-c girişli kulaklık önerebilir misiniz hocam ?
Kulaklık konusunda tecrübem sağlamlık konusunda belirli bir standartları var bozulmayan kulaklık yok yani,Tavsiyem
Bu kulaklığı al bana teşekkür edeceksin hemde ucuz aktif kullandığım marka ve JBL nin son zamnlarından sonra yöneldiğim marka beni pişman etmedi JBL markasını aratmadı apple EarPods u da aratmaz diye düşünüyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:
Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Samsung AKG aldım geçenlerde aşırı tatmin edici değilse de gayet kaliteli bir kulaklık.
Dışa ses verme sorunu var bir miktar.

Ben Getir üzerinden almıştım bulunduğunuz şehirde getir varsa oradan sipariş edebilirsiniz indirim kullanarak alınabiliyor ben 250 liraya almıştım TR garantili.

Oyla:
Üst Alt