Rehber vbmeta - TWRP'den Rom Yükleme/Wipe'dan Sonra Fastboot'a Düşerseniz TWRP Açılmassa Çözümü Burada

dijber

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
dijber
Cihazım
mi9t
Konular
0
Merhabalar. İnanılmaz acemi olarak Mi 9T cihazım programları indirip twrp kurmayı denedim ama kurulum sonrası fastboot modunda takılı kaldı. Yukarıdaki komutları da denedim fakat bir şey değişmedi. Bilgisayar telefonu görmüyor. Komutlar yeniden başlatma yapmıyor ne yapmam lazım?

dijber

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
dijber
Cihazım
mi9t
Konular
0
Merhabalar. İnanılmaz acemi olarak Mi 9T cihazım programları indirip twrp kurmayı denedim ama kurulum sonrası fastboot modunda takılı kaldı. Yukarıdaki komutları da denedim fakat bir şey değişmedi. Bilgisayar telefonu görmüyor. Komutlar yeniden başlatma yapmıyor ne yapmam lazım?

Başka bir twrp yükledim. Bu seferde twrp ekranında takılıp kalıyor. Telefonu yeniden başlatamıyorum. magisk dosyası da yükleyemiyorum. Nasıl telefonu sorunsuz başlatacağım. Biri yardım etse çok iyi olurdu.

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
Merhaba arkadaşlar bu sorun ile alakalı konular açılmaktadır şayet dün kendimde Format data'dan sonra wipe yaptım reboot recovery dediğimde cihaz Fastboot'a düştü ve TWRP moduna girmiyordu böyle bir durum ile karşılaşırsanız nasıl TWRP'yi geri getireceğinizi anlatacağım.

Öncelikle aşağıda verdiğim linklerden ADB'yi indirin ve kurun. Ardından VBMETA.img dosyasını indirin ve ADB'nin kurulu olduğu klasöre atın.
Bu esnada telefonunuz fastboot modunda ve pc'ye bağlı olmalıdır.
Cmd açın ve önce fastboot devices yazın telefonunuz pc görüyormu kontrol edin ardından aşağıdaki kodu girip enterlayın.
fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img
Kurulum başarılı olduysa ekranda böyle yazar.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
fastboot reboot komutu ile yeniden başlatabilir.
fastboot recovery ile TWRP'ye gidebilirsiniz.

İndirme Linkleri:

Alt alta harfler geliyor bşyler yazıyor ama, olmuyor

dijber

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
dijber
Cihazım
mi9t
Konular
0
Alt alta harfler geliyor bşyler yazıyor ama, olmuyor
Ben başka bir siteden twrp programını indirip kurdum o şekilde fastboot modundan kurtuldum. Ardından Türkçe menüde temizle kısmından verileri temizle dediğimde twrp modundan çıktım. verilerim kaybolmadan ki daha önce drive ve mi bluta yedek de almıştım; kaybolmadan geri geldi telefon.

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
Ben başka bir siteden twrp programını indirip kurdum o şekilde fastboot modundan kurtuldum. Ardından Türkçe menüde temizle kısmından verileri temizle dediğimde twrp modundan çıktım. verilerim kaybolmadan ki daha önce drive ve mi bluta yedek de almıştım; kaybolmadan geri geldi telefon.
Yaptım bende adb yi güncelledim öyle yazdım kodları. Sıkıntı giderildi.

eyp42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eyüp
Cihazım
mi 9t pro
Konular
0
kardeşim allah senden razı olsun hallettim bu sekılde buyuk dertti benim için.clap~~

soneryldzgs1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
mi a2
Konular
6
Merhaba arkadaşlar bu sorun ile alakalı konular açılmaktadır şayet dün kendimde Format data'dan sonra wipe yaptım reboot recovery dediğimde cihaz Fastboot'a düştü ve TWRP moduna girmiyordu böyle bir durum ile karşılaşırsanız nasıl TWRP'yi geri getireceğinizi anlatacağım.

Öncelikle aşağıda verdiğim linklerden ADB'yi indirin ve kurun. Ardından VBMETA.img dosyasını indirin ve ADB'nin kurulu olduğu klasöre atın.
Bu esnada telefonunuz fastboot modunda ve pc'ye bağlı olmalıdır.
Cmd açın ve önce fastboot devices yazın telefonunuz pc görüyormu kontrol edin ardından aşağıdaki kodu girip enterlayın.
fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img
Kurulum başarılı olduysa ekranda böyle yazar.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
fastboot reboot komutu ile yeniden başlatabilir.
fastboot recovery ile TWRP'ye gidebilirsiniz.

İndirme Linkleri:

Telefon ne fastboot nede twrp moduna geçmiyor yanlış Rom yüklediğim için. Bu adımda ne yapmam lazım ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Telefon ne fastboot nede twrp moduna geçmiyor yanlış Rom yüklediğim için. Bu adımda ne yapmam lazım ?

Çözüm yolu sunuldu size ?

Açtığınız konuyu takip edin lütfen ve her konuya bu durumu yazmayın,lütfen....

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Orjinal fabrikasyon rom atacaktım ki konudakileri uyguladım. Stoya'ya ve size çok teşekkür ederim. Harika konu clap~~

TEKE

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kıtkat
Cihazım
Mi8Se
Meslek
çaycı
Konular