Rehber vbmeta - TWRP'den Rom Yükleme/Wipe'dan Sonra Fastboot'a Düşerseniz TWRP Açılmassa Çözümü Burada

hallmark1730

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orçun
Cihazım
k20 pro
Konular
4
Hocam telefonu kurtardıktan sonra önüme çıktınız binbir uğraş stock Roma dön twrp yükle geri eu Roma dön niye daha önce çıkmadı acaba konu önüme neyse yararlı olmuş eyvallah:)
Allah 1000 Kere Razı Olsun Valla Tamda Fastboot rom indirip stock rom kuracaktım miflashtan daha önceden kötü bir miflash anım var zaten bl kapatmıstım yanlışlıkla açtırana kadar perisan olmustum çok sagol

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Allah 1000 Kere Razı Olsun Valla Tamda Fastboot rom indirip stock rom kuracaktım miflashtan daha önceden kötü bir miflash anım var zaten bl kapatmıstım yanlışlıkla açtırana kadar perisan olmustum çok sagol
Rica ederim hocam. :

OcakSöndüren

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Ziraat Mühendisi
Konular
19
Orange fox içinde geçerli mi ?

Myriaydus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Frht
Cihazım
Mİ9 Se
Konular
0
Çok teşekkürler arkadaşım, yararlı ve güzel bir paylaşım olmuş yararlanmak için kayıt oldum ama bir teşekkürsüz bırakmak istemedim. ;) Yes~~

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
TWRP üzerine MIUI 12 beta kurmak için MIUI 11 (xiaomi.eu) yüklü olan twrp üzerine MIUI 12 beta zip dosyası seçip flashladım. sistem yeniden başlattıktan sonra fastboot modu girdi konu bahsettiği vbmeta dosya indirip cmd kodu yazıp denedim. "unknown option" yazısı olmadı. MiFlash orjinal global kuracam mı? yoksa başka çözümü varmı cevap verirseniz sevinirim.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
TWRP üzerine MIUI 12 beta kurmak için MIUI 11 (xiaomi.eu) yüklü olan twrp üzerine MIUI 12 beta zip dosyası seçip flashladım. sistem yeniden başlattıktan sonra fastboot modu girdi konu bahsettiği vbmeta dosya indirip cmd kodu yazıp denedim. "unknown option" yazısı olmadı. MiFlash orjinal global kuracam mı? yoksa başka çözümü varmı cevap verirseniz sevinirim.

Cihaz gözüküyor mu ADB de?

Üst Alt