Çözüldü TWRP'de takılma sorunu

byersinx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
25
Arkadaşlar merhaba lütfen bana bir yardım edin cihazım Xiaomi mi 9 se ve IMEI yazılmış bir cihaz mi globe sitesinden son sürüm romu oluşturdum ve bilgisayara indirdim sonra twrp 3.4 dosyasını fastboot modunda flashladim bide vbmeta.img diye bir dosya flashladim twrp açıldı gerekli temizliği yaptım ve flash yaptım işlem bitiyor yeniden baslatinca yine twrp açılıyor bi arkadaş MIUI 12 yerine MIUI 9 yükle 12 de şebeke sorunu var dedi onu indirip flashladim fakat yine twrp açılıyor twrp sürümünü 3.3 yapınca stock rom yükleyip acabiliyorum ama bu sefer mi globe romu twrp sürümü eski diye hata veriyor lütfen yardım edin

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bu twrp ile deneyin...

byersinx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
25
Bu twrp ile deneyin...

çok teşekkür ederim hocam sayenizde sorunu çözdüm peki bu miui 12 sürümünü yüklersem şebeke sorunu olurmuş bu olayın aslı var mı? miui 12 arayüzünü çok sevdiğim için o sürüme geçmek istiyorum

mkusta

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
merhaba,
yedekleme almadan imei silince çözüm olur ümidiyle miui_GINKGOGlobal_V11.0.9.0.PCOMIXM_59d042a821_9.0.zip adlı dosyayı twrp>sideload üzerinden telefona yükledim ve ben de twrp modunda sıkışıp kaldım.
yapabileceğim bir şey var mı?

Üst Alt